900 TL'ye Kasa ve Monitor Önerisi

Açıkcası görünüşü umrumda değil, zaten monitör kasadan kat ve kat önemli, gerekli olanlar ısı sorunu, çok gürültü olmaması ve tabi ki ekipmanlarımın uygunluğu. 275 tl de çok uygun geldi gözüme şimdi, monitöre daha çok bütçe kalır. Ne yapsam bilemiyorum.

Açıkcası görünüşü umrumda değil, zaten monitör kasadan kat ve kat önemli, gerekli olanlar ısı sorunu, çok gürültü olmaması ve tabi ki ekipmanlarımın uygunluğu. 275 tl de çok uygun geldi gözüme şimdi, monitöre daha çok bütçe kalır. Ne yapsam bilemiyorum.
Deep Cool Earlkase ve Pure Steel RGB'den başka kasaya bakmayın. İki kasayı da kullandım.

Deep Cool Earlkase ve Pure Steel RGB'den başka kasaya bakmayın. İki kasayı da kullandım.
Earlkase Micro ATX diye önermedim ama Pure Stell RGB modelini de begenmedi arkadaş.

Earlkase galiba iki farklı sürümü mevcut dikkat edin Micro olanı almayın.

Son düzenleme:
Bu kasadaki fanların yerleri hiç hoşuma gitmedi, kaldı ki psu'un yukarda olması da benim için eksi bir özellik.

350'ü geçmese çok güzel olucak aslında. 😄

Bir kaç kasa önerisi daha aldım düşünceleriniz nelerdir?

Kasada olabildiğince 350'i geçmeyip, kalan paraya biraz daha ekleyip monitöre yönelmek istiyorum.
En ucuz bunu buldum fan olarakta 163 mm kadar destek vardı tam bilmiyorum ama.
Gerekirse TV de kullanın ama 144 HZ deneyimini yaşayın.

Son düzenleme:
Deep Cool Earlkase
Dark Guardian Mini 4x12cm Fixed RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGRMINI) Dark Guardian MiNi, 4x12cm Dual Ring F-RGB LED Fan, Full Mesh Ön Panel, T-Glass Micro-ATX Oyuncu Kasası ! Sıradışı Tasarım, Can Alıcı RGB Renkler ile Oyuncuların Yeni Tercihi Guardian Mini ! Dark Guardian Mini Efsane Yeniden Canlandı Ne istediğini bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek...
www.teknobiyotik.com
www.teknobiyotik.com

Deep Cool Earlkase ATX uyumluluğu var yazıyor, diğeriyle ilgili de satıcıya mail attım bilgi almak için, eğer uyumlu olurlarsa gerçekten çok iyi tavsiyeler olucaklar. Teşekkürler!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı