900 tl'ye sistem tavsiyesi

Malesef okadara cikamam ya simdi oyun bilgisayi derken her oyunu ultra ayarlardada oynaticak bi sey istemiorum suan elimde 2gb damli 1.8ghz islemcili 512 ekran kartli pc var onla pes fln oynayip max pyne oynaip idare ediodum ama bi yere kadar yetti bu fiyatta orta yada en dusuk ayarlarda bir. Gta 5 gta 4 veya far cry fln gibi oyunlari oyanaticak bir kasa yapamazmiyiz.

He bide pes 15 fifa 15 oyanamak istiyorum 900tllik pc ile olabilcek en uygun sistemi bekliorum sizlerden.

Malesef okadara cikamam ya simdi oyun bilgisayi derken her oyunu ultra ayarlardada oynaticak bi sey istemiorum suan elimde 2gb damli 1.8ghz islemcili 512 ekran kartli pc var onla pes fln oynayip max pyne oynaip idare ediodum ama bi yere kadar yetti bu fiyatta orta yada en dusuk ayarlarda bir. Gta 5 gta 4 veya far cry fln gibi oyunlari oyanaticak bir kasa yapamazmiyiz.

He bide pes 15 fifa 15 oyanamak istiyorum 900tllik pc ile olabilcek en uygun sistemi bekliorum sizlerden.
Benim önerdiğim sisteme bakmanızı öneririm.GTA 5 falan oynanıyor heralde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.el var hocam. İlla sıfır almak zorunda mısınız? PS3+10 küsür oyunu 700-800 TL ye satıyorlar. Zaten sen şuan PS3 alsan bir ton oyun var PS3 için. Onları temizleyene kadar rahat 1-2 sene geçer.

Eki Görüntüle 80196
Sanırım anakart uymadı kusura bakmayın.Aşağıda verdiğim anakartı alırsanız uyar diye tahmin ediyorum.

ASUS A68HM-K AMD A68 Soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C) DVI&VGA Anakart - Vatan Bilgisayar

Sanırım GTA 5 bile oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistem iyi performans verirmi peki beyler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı