900 TL'ye SSD önerisi

HaMo

Centipat
Daha fazla  
Bende 500 GB M.2 SSD var ama yetmiyor. O yüzden SATA SSD alacağım. 900 TL gibi bir bütçem var. Ne önerirsiniz?

Mevcut kullandığınız M.2 SSD'nin ve anakartın modeli nedir?

Elimdeki M.2 SSD Western Digital ankartım ise gigabyte A520M h

SATA SSD yerine elinizdekini satıp 1TB almanız daha mantıklı olur SATA'lar M.2'lerden pahalı.

Satmakla falan uğraşmak istemiyorum.

Elinizdekini satıp Exceria Plus G2 gibi bir şey alabilirsiniz. Bu fiyata alacağınız SATA SSD de kısa sürede dolacaktır.

Satmakla uğraşmak istemiyorum dediğim gibi bütçeme ne uyuyorsa onu alacağım.

Çok iyi bir model olmasa da bu bütçede pek seçenek yok.

Vallahi hocam depolama alanım artsın yeter çok da iyi performans almayı beklemiyorum zaten bu bütçede sağ ol önerin için.

Exceria SATA'ya alternatif olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu daha iyi olur ama bazen sıkıntı çıkarabildiğini ekleyelim.

Bu daha iyi olur ama bazen sıkıntı çıkarabildiğini ekleyelim.
Bu daha iyi olur elbette, ancak A520M H model anakartta X4 yuvası bulunmuyor. X16 yuvasına takılabilir, ancak onda da ekran kartı olacağından geriye sadece X1 yuvaları kalıyor, bu model de X1 yuvaları ile uyumlu değil maalesef.

Hocam bu bayağı iyi bir şeymiş böyle yapmak SATA SSD almaktan daha mantıklı gerçekten.

Geri
Yukarı