900 TL'ye Xbox 8. nesil kol alınır mı?

vhojens

Hectopat
2. el kutusuz, garantisiz ama sıkıntısı olmayan bir Xbox 8. nesil gamepad buldum 900 TL'ye. Normalde Logitech F710 düşünüyordum ama forumda epey gezindikten sonra Xbox'a karar verdim. Fiyat nasıl alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el kutusuz, garantisiz ama sıkıntısı olmayan bir Xbox 8. nesil gamepad buldum 900 TL'ye. Normalde Logitech F710 düşünüyordum ama forumda epey gezindikten sonra Xbox'a karar verdim. Fiyat nasıl alınır mı sizce?
Fiyat iyi gibi ama alırken kesinlikle test etmenizde fayda var.

Amazon ve HB'de de 1250 liraya satılıyor kupon vs varsa. Amazon'da bir cok kişiye 80 liraya kadar kupon veriliyordu eğer varsa orada daha ucuza da gelebilir. Bu kadar daha çıkabilirsen bunu almani tavsiye ederim çünkü 2 yil garantisi var.

Amazon ve HB'de de 1250 liraya satılıyor kupon vs varsa. Amazon'da bir cok kişiye 80 liraya kadar kupon veriliyordu eğer varsa orada daha ucuza da gelebilir. Bu kadar daha çıkabilirsen bunu almani tavsiye ederim çünkü 2 yil garantisi var.
Hocam ona da baktım da ölü noktası çokmuş herkes bundan şikayetçi. Onu direkt elemiştim.

Test edin öncelikle. Bu modellerde genelde tuş basmama sorunu çok oluyor. Tuşlara çok yumuşak bir şekilde basın en ufak şeyi bile algılamalı. Onun harici fiyat uygun. Neden alınmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı