9000-10000 TL laptop önerisi

0xiYGeN

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde daha yüksek bütçem vardı ama birkaç iş dolayısıyla bütçemi düşürmek zorunda kaldım. Birkaç şart dışı pek bir isteğim yok. i7 olsun 16 GB RAM ve GTX 1600 serisi ekran kartı. Önerilerinizi bekliyorum.

Başlığı "900-1000 Lira'' olarak okudum başta "nasıl olacak?" dedim bu özellikler bu fiyata. :D

1. Seçenek.
2. Seçenek.
3. Seçenek.
Önerilerim arasında MSI marka daha iyi gibi duruyor. 256Gb SSD+ 1TB HDD, geniş ekran. MSI marka dizüstü kullananlar arasında popüler ve çoğunluk memnun. Diğer tarafta Monster Notebook iyi servis kalitesi sunuyor, yerli sermaye. HDD kullanılmamış bu modelde 500Gb SSD var ve tek 16Gb RAM'e sahip model. Sanırım bu fiyata i7 ve 1600 serisi kart ile 16Gb RAM bulmak biraz zor.
Son seçenek Dell marka ve aynı modeli kullanıyorum artısı ise 1660Ti bulunması. Handikapı ise 128Gb SSD'ye sahip olması.
Dell hariç iki marka da 10. seri işlemci kullanıyor ufak bir artı olarak görülebilir.
RAM yükseltmeye izin veriliyorsa belki yükseltebilirsiniz.
Dizüstünden vazgeçerseniz bütçeniz ile çok güzel bir masaüstü de toplayabilirsiniz.

Yukarıda arkadaş HP marka önermiş, en iyi seçenek Exchenz adlı arkadaşın önerisi gibi gözüküyor.
Satın almadan önce Technopat ekibinin yayınladığı Temmuz Laptop önerilerini de gözden geçirin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı