9000-10000 TL Yazılım için bilgisayar önerisi

Boran Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 9000-10000₺ arası.

Ben bunu seçtim, sizce nasıl?
Önerileriniz varsa lütfen yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Ryzen 4XXX serisine veya İntel 10.nesil'e bakın o fiyat bandında ve o ekran kartı cidden çok düşük mükemmel laptoplar bulabilirsiniz o fiyata.

Birazdan öneride bulunacak arkadaşlar olur tabi ama eminim ki o fiyat bandında 1650'den daha iddialı ekran kartları barındıran ürünler vardır.
Örneğin ASUS'un 4. nesil Ryzen işlemci bulunduran 1660Ti'lı modeli : ASUS FA506IU-BQ009
Hocam Ryzen 4XXX serisine veya İntel 10.nesil'e bakın o fiyat bandında ve o ekran kartı cidden çok düşük mükemmel laptoplar bulabilirsiniz o fiyata.
Başlıkta "yazılım için " yazıyor dikkat ederseniz, kullanıcı high-end bit ekran kartına hiç ihtiyaç duymayacağı için bunu tercih etmiş olabilir mi?

Başlıkta "yazılım için " yazıyor dikkat ederseniz, kullanıcı high-end bit ekran kartına hiç ihtiyaç duymayacağı için bunu tercih etmiş olabilir mi?
Kusuruma bakmayın, Türkiye şartlarında para en iyi nasıl değerlendirilebilir kafam artık ona kaymaya başladı :). Yani yazılım ucu çok açık bir dal. Belki bir oyun motoru üzerine dil öğrenip grafik tasarım tarzı şeyler üzerinde uğraşacaktır arkadaş. Kimisi yazılım için MacBook tercih eder. Kullanıcının kendisine kalmış.

17 mm kalınlıkla macbookları aratmayan bu laptop benim önerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı