9000 liraya QP omega tavsiyesi

mertozkan09

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 9000 liralık bir bütçem var QP bilişimdeki QP omega sistemini almak istiyorum fakat sizce bu fiyata bu sistem alınır mı? 9000 liraya daha iyisi toplanıyorsa parça parçada sipariş verebilirim. Bilgili abilerimden, kardeşlerimden tavsiye bekliyorum. Sistemde ekran kartını ASUS RX 5700 XT olarak tercih etmeyi düşünüyorum başka hiçbir değişiklik yapmayacağım.

Kasayı MB 520 yapın. M2'yi çıkarıp 500 GB SSD ekleyebilirsiniz. Ekran kartınıda RX 5700XT yapın ve 240MM sıvı soğutma eklerseniz 9100 TL' ye çok hoş ve kaliteli bir sistem olur.

Bu daha iyi bence ama birkaç gün önce 9 bin liraya RTX 2070 Superli bir kasa önerisi verilmişti galiba emin değilim ama bulursam atacağım.
O paraya daha iyi sistem toplanabilir. İsterseniz Teknobiyotik'in yeni toplamış olduğu X2 sistemine de bir bakın. Fiyatı gayet uygun.

Bu daha iyi bence ama birkaç gün önce 9 bin liraya RTX 2070 Superli bir kasa önerisi verilmişti galiba emin değilim ama bulursam atacağım.

Aynen bundan bahsetmiştim: Teknobiyotik X2 AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz, RTX2070 Super 8GB, 16GB Ram, 512GB m.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı
HDD eklenebilir kalan paraya.

Aynen bundan bahsetmiştim: Teknobiyotik X2 AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz, RTX2070 Super 8GB, 16GB Ram, 512GB m.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı
HDD eklenebilir kalan paraya.
peki bu sistemide inceleyeceğim fakat ben ne amd ciyim ne nvdiacıyım ben aldığım zaman sıkıntısız 3-4 sene kullanmak için alıyorum bilgisayarı sırf oyun için . Galax rtx 2070 super olarak mı almalıyım bu sistemi alırsam yoksa sapphire rx 5700 xt + olarak mı değiştirmeliyim

peki bu sistemide inceleyeceğim fakat ben ne amd ciyim ne nvdiacıyım ben aldığım zaman sıkıntısız 3-4 sene kullanmak için alıyorum bilgisayarı sırf oyun için . Galax rtx 2070 super olarak mı almalıyım bu sistemi alırsam yoksa sapphire rx 5700 xt + olarak mı değiştirmeliyim
hocam bence RTX 2070 Superli sistem daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı