9000 TL Gamebook önerisi

• Konuyu başlatan RaYmN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 485

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar benim yaklaşık olarak 9000-9500 TL bütçem var. Ben çok fazla yer değiştirdigim için masaüstü almak istemiyorum. Bu bütçe için bir oyuncu laptopu önerir misiniz? Ekranı 17 inç olursa çok güzel olur.

Dün bu bilgisayarın fiyatı 9800dü bugün 400tl zam gelmiş. Ama hala tasarım ve işlemci bakımından gayet güzel bir laptop.

Dün bu bilgisayarın fiyatı 9800dü bugün 400tl zam gelmiş. Ama hala tasarım ve işlemci bakımından gayet güzel bir laptop.
10.200 TL 1650 ti için fazla değil mi
Monster Tulpar serisi nasıldır RTX 2060'lı olan bir model.

FPS olarak 1660TI ile aralarında fazla fark yok. bütçeni arttırabilirsen güzel laptop SSD olarakta sağlam.
(Bence alacağın laptopta 1660 TI veya 2060 tercih et.)
(Fazladan 1TB HDD alman gerekebilir Monster'da.)

FPS olarak 1660 Ti ile aralarında fazla fark yok. Bütçeni arttırabilirsen güzel laptop SSD olarak da sağlam.
(Bence alacağın laptopta 1660 Ti veya 2060 tercih et.)

Teşekkür ederim bu bilgisayarın 17" modeli var mı 15" bana çok küçük geliyor.

Daha büyüğü varsa o da olabilir.

Daha büyüğü varsa o da olabilir.

17" model var ama bütçeyi biraz aşıyor. Yeni gelen zamlarla iyice arttı fiyatları.

17" model var ama bütçeyi biraz aşıyor. Yeni gelen zamlarla iyice arttı fiyatları.

Zaten kendi bilgisayarımı satabilirsem babama biraz destek olabilirim diye düşünüyorum. Öyle olursa alabilirim kendimde harçlıkları biriktiriyorum mecbur:D daha kendi paramı kazanamadığım içinde elimden bu kadar geliyor.

Geri
Yukarı