9000 TL masaüstü bilgisayar önerisi

Lucresia

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, iyi forumlar.

Yaklaşık 10 ay önce aldığım oyuncu laptopumu satıp, daha iyi masaüstü toplama düşüncem var.
8-9 bin bandında masaüstü bilgisayar önerebilir misiniz?

Bütçeyi 500 TL arttırısan bu anakartı öneririm arttıramazsan:

iPhone 12 Mini'den 9000TL çöp önerisi. Hocam neredeyse RTX3060 Ti sığan bir bütçeye neden GTX1660 Super önerdiniz? Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın.

Hocam şimdi ben de PC toplamak istiyorum ama 1660 Super'li PC'yi anca buluyorum. Bir ekran kartı 2. el 8 bin TL olmuş. İtopya'da hiç ekran kartı yok, İnce Hesap'ta kalan birkaç hazır kasa var sadece. Benim de bütçem 9k. Eğer bu paraya 3060 Ti'ın fanını bulabilirseniz beni de haberdar edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi ben de PC toplamak istiyorum ama 1660 Super'li PC'yi anca buluyorum. Bir ekran kartı 2. el 8 bin TL olmuş. İtopya'da hiç ekran kartı yok, İnce Hesap'ta kalan birkaç hazır kasa var sadece. Benim de bütçem 9k. Eğer bu paraya 3060 Ti'ın fanını bulabilirseniz beni de haberdar edin lütfen.
Tarihe baksanız anlardınız, stok sorunlarının az olduğu zamanlarda yazmıştım ve RTX3060 Ti rahatlıkla alınıyordu bekleme şansınız varsa yıl sonunu bekleyin en az RTX2060 hatta RTX3060'lı bir sistem toplarsınız şu an piyasa vahim durumda yeni kartlar ekim ayında yurt dışında satılacak TR'ye kasım aralık gibi gelir ve fiyatlar ucuz olur ama ilk geldiği zamanlarda toplamak daha faydalı olur en dip fiyattan almış olursunuz.

Geri
Yukarı