9000 TL sistem toplama

Bütçe
9000

alidagoglu

Decapat
Selam millet yeni sistem almak istiyorum bilgisayardan çok anlamıyorum orta düzeyde direkt hazır sistem almak istiyorum ve 1 haftadır araştırıyorum size birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

1) En güvenilir hazır sistem ya da toplama sitesi (internetten inventus diyorlar başta İtopya'dan alacaktım ama yorumları çok kötü)
2) Bütçem 8000TL ile 9000TL arası benim için en mantıklı hazır sistemi atabilecek var mı ya da toplayabilecek.
3) ınventustan elraen ve Unlost'un bilgisayarlarını değiştirip oluşturdum şu an bana en mantıklı o geldi size de sorayım dedim görsel olarak koyuyorum onları da incelersenize sevinirim.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• sistem1.PNG
    sistem1.PNG
    56,6 KB · Görüntüleme: 118
  • sistem2.PNG
    sistem2.PNG
    56,3 KB · Görüntüleme: 120
2. sistem alınmalı ama yine de toplamaya çalışacağım sizin için.

Fiyat 8677 TL tuttu. Herhangi eksik bir parça var mı? Genelde unuturum bir şeyleri. :D

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Fiyat 8677 TL tuttu. Herhangi eksik bir parça var mı? Genelde unuturum bir şeyleri. :D
çok teşekkür ederim dostum bilgisayardan fazla anlamadığım için eksik parça var mı bilemiyorum müsait olduğun bir anda kontrol edip dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler

Çok teşekkür ederim dostum bilgisayardan fazla anlamadığım için eksik parça var mı bilemiyorum müsait olduğun bir anda kontrol edip dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler.

Hocam bu arada yukarıda benim attığım sisteme bakın, bu sistemde RTX 2060 var ama ben 2060 Super'li sistem attım, onlara yönelin.
Edit: Sadece ben 2060 Super sistem atmışım pardon.

O bütçede 2060S ve zorlarsak 2070 sistem toplanır siz 2060 koymuşsunuz, iki sistem de alınmaz, NVIDIA isterseniz: 1B56U5ZB kodlu Özel Toplama Bilgisayar

WHQL driver kullanarak 2070 Super'e yakın FPS alacak bir sistem: 8HZMPU2S kodlu Özel Toplama Bilgisayar
teşekkürler değerli vaktini ayırdığın için bilgisayardan fazla anlamadığımı belirttiğim için soruyorum eksik parça var mı topladığın sistemlerde ve 550 watt yeterli olur mu acaba eğer eksiksizse bu sistem alırım bir de sinerji böyle alınca size hazır olarak mı gönderiyor yoksa parça parça mı

Sistem de çok gereksiz parçalar var. Özellikle kasa ve SSD gereksiz pahalı. O parçaları daha düşük tutup RX 5700XT,2060 Super yada 2070 almak çok daha mantıklı olacaktır.

Teşekkürler değerli vaktini ayırdığın için bilgisayardan fazla anlamadığımı belirttiğim için soruyorum eksik parça var mı topladığın sistemlerde ve 550 Watt yeterli olur mu acaba eğer eksiksizse bu sistem alırım bir de sinerji böyle alınca size hazır olarak mı gönderiyor yoksa parça parça mı?

RTX 2060 Super için yeterli olacaktır, ama RX 5700 XT için 750W gerekir bu yüzden: P5HP723J kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Bu sistemdeki PSU 5700 XT için daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı