9000 TL sorunsuz Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
7500-9000

Krain

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler, şu son 2 gündür araştırmalarım sonucu acayip şekilde kafam karıştı. 7500-9000 fiyat bandında bana sorunsuz, yetkili servisi iyi olan ve uzun kullanım süresi olan (4-6 yıl) net bir Gaming laptop önerisini sunarsanız onu alacağım ve memnun kalırsam sizin duacınız olacağım. Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum. Öyle her yeni çıkan oyunu oynayayım kafasında bir insanda değilim. Ayrıca Total War Rome gibi straji oyunları da oynuyorum. Buna göre 144 Hz ekranı olan bana sağlam bir laptop önerirseniz ve beni bu akıl karışıklığından kurtarırsanız çok memnum ve müteşekkir olurum. NOT: Yazabildiğim Max. Bütçeyi yazdım, her defasında yükseltmeye kalkarsam bu sıkıntı doğurur. Ayrıca masaüstü al diyenler de masaüstü PC link bırakabilir :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırlıklıyım, geliyor gelmekte olan :D O yüzden yazdımya PC link bırakabilir diye.
Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:
Bunu alabilirsiniz bir de 8 GB RAM eklersiniz rahat götürür sizi.(düzeltme sanrım 144 Hz değildi bu evet 60 Hz 144'te karlı değilseniz bunu alın.)
Evet özellikleri harika ama 144 HZ olmadığını görünce büyük hayal kırıklığına uğramıştım HP Pavillion serisi nasıldır sorunlu mudur? Müşteri hizmetleri vesaire.

Evet özellikleri harika ama 144 Hz olmadığını görünce büyük hayal kırıklığına uğramıştım HP Pavilion serisi nasıldır sorunlu mudur? Müşteri hizmetleri vesaire.

Bu attığım soğutması falan sorunlu değildi diye hatırlıyorum ama müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum o konuda yorum yapamayacağım.
Evet özellikleri harika ama 144 Hz olmadığını görünce büyük hayal kırıklığına uğramıştım HP Pavilion serisi nasıldır sorunlu mudur? Müşteri hizmetleri vesaire.

Ama zaten 2. attığım bilgisayar size yeter sadece rekabetçi oyunlar oynayacağınız için 2-3 sende yeni çıkan oyunları isterseniz üzemeden oynatır götürür sizi.

Bu attığım soğutması falan sorunlu değildi diye hatırlıyorum ama müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum o konuda yorum yapamayacağım.

Ama zaten 2. attığım bilgisayar size yeter sadece rekabetçi oyunlar oynayacağınız için 2-3 sende yeni çıkan oyunları isterseniz üzemeden oynatır götürür sizi.
Hocam ikinci attığınıza karşılık ben şunu atsam bu daha iyi değil mi?

Yok benim atığımda 16 GB RAM var bunda 8 GB diğer her şey ayı benim attığım daha iyi.

Ama tabii depolama alanı daha fazla sizin atığınız alınıp 8 GB daha RAM eklenebilir.
Doğru 16 GB Ram var ancak tek slot, mesela bunu alıp artan parayla 2. bir slot 8 GB RAM eklenebilir ve harika olur. Bir de i5-10300H işlemcisi hakkında bilgi sahibi misiniz? Eğer öyleyse nasıl bir işlemci bana yeterli olur mu? Mesela Ryzen 5 4600H ile arada dağ kadar fark var mı ?

Doğru 16 GB RAM var ancak tek slot, mesela bunu alıp artan parayla 2. bir slot 8 GB RAM eklenebilir ve harika olur. Bir de i5-10300H işlemcisi hakkında bilgi sahibi misiniz? Eğer öyleyse nasıl bir işlemci bana yeterli olur mu? Mesela Ryzen 5 4600H ile arada dağ kadar fark var mı?

Yani i5-10300H bayağı iyi işlemci 10. nesil iyi yeni bir işlemci size rahat yeter.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı