9000 Tl'lik sistem önerisi

Bu yaz aylarında NVIDIA yeni RTX 3000 serisi ekran kartlarını duyuracak ve ciddi anlamda güç artışı var. Dediğim gibi kişisel tavsiyem beklemenden yana olacak. Aynı fiyata daha yüksek performans alacaksın çünkü. Beklemeyeceğim dersen yine de öneride bulunuruz.
Anladım beklemek daha mantıklı o zaman.

peki bütçem 3000 serisini karşılayabilirmi?
Karşılar rahat. Para nakit mi kredi mi kullanacaksınız? Döviz o zamana kadar ne olur bu konuda şüpheliyim. Bu yüzden monitör, güç kaynağı, RAM, SSD;HDD, Kasa gibi zamanı olmayan şeyleri alıp bir kenara koyabilirsiniz. Eğer ben olsaydım geriye kalan paramıda dolar veya euroya çevirir bankaya koyardım. İşimi sağlama almak adına. Fakat RTX3000 serisi bir kart alırsınız gönlünüz ferah olsun.

Biraz aşıyor olabilir ama şunlara bakabilirsiniz:

Karşılar rahat. Para nakit mi kredi mi kullanacaksınız? Döviz o zamana kadar ne olur bu konuda şüpheliyim. Bu yüzden monitör, güç kaynağı, RAM, SSD;HDD, Kasa gibi zamanı olmayan şeyleri alıp bir kenara koyabilirsiniz. Eğer ben olsaydım geriye kalan paramıda dolar veya euroya çevirir bankaya koyardım. İşimi sağlama almak adına. Fakat RTX3000 serisi bir kart alırsınız gönlünüz ferah olsun.
anladım cok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı