9000 TL'ye ekran kartı önerisi

Birisi 8 k birisi 14 k falan yani böyle öneri oluyorsa bence 7900XT alın daha mantıklı olur diyelim v RAM açısından.
İkinci el öneri vermiş arkadaş, diğer arkadaş da madem ikinci el öneri var, o zaman ikinci elde 6800/6800XT alsın, daha mantıklı olur demiş. Direkt bunu böyle demesine gerek yok, konu bağlamında anlaşılıyor. Konuyu anlamadıysanız niye bu üslupla konuşuyorsunuz karşınızdakine?

İkinci el öneri vermiş arkadaş, diğer arkadaş da madem ikinci el öneri var, o zaman ikinci elde 6800/6800XT alsın, daha mantıklı olur demiş. Direkt bunu böyle demesine gerek yok, konu bağlamında anlaşılıyor. Konuyu anlamadıysanız niye bu üslupla konuşuyorsunuz karşınızdakine?

Gayet normal uslupla konuşmuşum küfür argo hakaret yok ayrıca 2. el olarak belirtmemiş.

Gayet normal uslupla konuşmuşum küfür argo hakaret yok ayrıca 2. el olarak belirtmemiş.
"Yani böyle öneri oluyorsa"daki üstten bakmayı ben sezebiliyorum, sıkıntı değil. Daha önce de dediğim gibi direkt o şekilde söylemesine gerek yok, arkadaşın alıntıladığı mesaja bakarsanız verdiği cevabı da hangi bağlamda vermiş anlayabilirsiniz.

Sahibindenden 2.el bir RTX 3070 Ti attım arkadaşa diğer arkadaşta dediki madem 2.el alacak o fiyata 6800XT var sen ne anlatıyorsun?

Başlıkta belirtiğim gibi 9000TL bütçem var. Aklımda RX 6700 XT almayı düşüyorum ya da çok uygunu 3060 alabilirim. Sizce hangisi almalıyım?

Şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...6800-xt-oc-16gb-gaming-gddr6-1081852868/detay İstanbul içiyseniz siz gidip bakabilirsiniz ben çok beğendim şahsen.

Yayın işleriyle uğraşmıyorsanız RX 6700 XT alın RT çekirdeğide mevcut FSR 3.0 da gelecek bu sene ben cyberpunk 2077 şuan fsr 2.1 de RT ortada 60 fps üzeri oynuyorum bu kartla FSR 3.0 gelince daha sağlıklı FPSler almak mümkün

Geri
Yukarı