9000 TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe arttırılabilirse

Arttırılmazsa

oyun için alacaksan o denli yüksek işlemciye ihtiyacın yok, 1660, 1660Ti lı intel 8300-9300 olan lenovo, hp bilgisayarlar 5300 civarına kadar düşüyor. Aradaki farkı da kendine harcarsın. Ayrıca çok özel bir sebebi yoksa masaüstü al.

Ayrıca

Sana 2 model önereceğim darboğaza takmazsan RTX 2060 eğerki darboğaz sorun ediyorsan Monster.

Bazı arkadaşlar “ Mosoüstü ol doho performoslo“ diye başını yoracak eğerki laptop ihtiyacın varsa hiç bulaşma masaüstüye :)

Sana 2 model önereceğim darboğaza takmazsan RTX 2060 eğerki darboğaz sorun ediyorsan Monster.

Bazı arkadaşlar masaüstü al diye başını yoracak eğerki laptop ihtiyacın varsa hiç bulaşma masaüstüye :)
İmzanızı düzeltin herkez değil herkes diye yazılır.

Bazı arkadaşlar masaüstü al diye başını yoracak eğerki laptop ihtiyacın varsa hiç bulaşma masaüstüye :)
Dostum cidden laptop ihtiyacı yoksa boşa masraf. Kardeşim farklı yerlere götürür oynarım diye ASUS G751JY (980m li olan) aldırdı bana, 1 sene oynadı, sonra on satıp dehşet masaüstü topladık (6700k, 1070, 16gb ram vs.). Fiyat ve perfrmans aşırı derecede farkediyor. Hatta 6 bine 9 binlik laptoptan daha iyi performans alacağı bir masaüstü toplayıp 3 bine laptop alır iki bilgisayarı olur.

Ayrıcakaliteli ve 17" oyuncu laptopları zaten masaüstü gibifiziki olarak.

Bir de emin olmamak la birlikte arkadaş genç ise ve aiesi verecekse parayı gençler bu noktada çok acımasız oluyor, çıkan para yine sizden çıkıyor unutmayın :)

Benimkiler bana bilgisayar alma şeyi sunduğunda 2013'dü 13 yaşındaydım daha gidip 1000tl'ye bu laptopu almıştım, o zaman 1000tl ile masaüstü toplasaydım aradan geçen 7 senede bir sürü oyun oynayabilmiş olurdum ama ben nerdeyse o zamandan beri hiç bir şey oynamadım adam gibi.

İmzanızı düzeltin herkes değil herkes diye yazılır.
Tam Türk olmadığımdan bu tür hatalar yapabiliyorum ama ben öyle yazıyorum konu dışı şeyler yazmayalım lütfen.
İmzanızı düzeltin herkes değil herkes diye yazılır.
Tam Türk olmadığımdan bu tür hatalar yapabiliyorum ama ben öyle yazıyorum konu dışı şeyler yazmayalım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı