9000 TL'ye iç mimarlık için laptop önerisi

Bütçe
9000

RienNN

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun, başlıkta belirttiğim üzere bir arkadaşım iç mimarlık için laptop almak istiyor ve dolar kuru, ekonomik sıkıntılar malum bildiğiniz gibi benim de kafam çok karıştığı için sizlerden yardım almak istedim bildiğim kadarıyla kullanacağı programlar:
  • 3DS Max
  • AutoCAD
  • SketchUp
Bende bir indirim gördüm ve hem önerileriniz hem de bu dizüstü için görüşlerinizi öğrenmek için konu açıyorum. Lütfen siz de önerinizi belirtmeden önce bilginiz varsa bu model hakkında yorumda bulunun şimdiden teşekkür ederim.
Bütçe 9000 TL, ikinci el almak istemiyor.

Monster Huma
Monster Abra

Kardeşim seninde yeni yılın kutlu olsun. Ben iç mimarlık bölümü mezunu biriyim ama attığın laptoplar işe yaramaz en azından bütçesini 13-14.000₺ ye çıkarmasını tavsiye ederim o kadar bütçesi yoksa ikinci ele yönelsin. Attığın laptoplardan Abra iş görür ama hem işlemci hem de ekran kartı zayıf o para verilmez. Çıkabilirse bunu alsın; Abra A5 V18.1 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bir tık daha çıkabilirse +200₺ ekleyerek V18.2 modelini alsın onun ekranı daha güçlü.

Yorumun için teşekkür ederim, ikinci ele çok baktık ve şu anda millet saçma sapan fiyatlara laptoplarını satabileceğini zannediyor güncel ilanlara baktığımız zaman sıfır fiyatı 12bin olan ürün ikinci el olarak 11bin gibi fiyatlara koymuşlar bizim de elimiz kolumuz bağlandı bende sizlere sorayım dedim

Yorumun için teşekkür ederim, ikinci ele çok baktık ve şu anda millet saçma sapan fiyatlara laptoplarını satabileceğini zannediyor güncel ilanlara baktığımız zaman sıfır fiyatı 12bin olan ürün ikinci el olarak 11bin gibi fiyatlara koymuşlar bizim de elimiz kolumuz bağlandı bende sizlere sorayım dedim

9.000₺ ye İ7-8/9.Nesil / 16 GB RAM / 1650Ti/1060'lı bir model bulunur diye düşünüyorum hangi şehirdesiniz? Belki küçük bir şehirdeyseniz bulmanız zor olabilir ama benim attığım laptopları alırsa 4 sene kafası rahat olur diğer laptoplar yetersiz kalır verdiği parayla kalır.

Bu zamanda bilgisayar alınmaz.

download.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı