9000 TL'ye kadar başlangıç için elektrogitar önerisi

muhens4

Centipat
Daha fazla  
Elektrogitara başlayacağım. 7K-9K arası bir şey arıyorum. Bir de şu modeller nasıl ve DNR'dan alınır mı?

Amfi olarak da Blackstar ID Core 10 V3 veya Marshall MG10 düşünüyorum.

Amfi için Orange Crush 12 Kombo alıp gitar için daha fazla bütçe de ayırabilirim.

Bu gitar da hoşuma gitti.

Son düzenleme:
Elektrogitara başlayacağım. 7k-9k arası bir şey arıyorum. Bir de şu modeller nasıl ve Dnr'dan alınır mı?

Amfi olarak da Blackstar ID Core 10 V3 veya Marshall MG10 düşünüyorum.

Amfi için orange crush 12 kombo alıp gitar için daha fazla bütçe de ayırabilirim.

Bu gitar da hoşuma gitti.

Öncelikle attığınız gitarlar yerine daha iyi bir ikinci el gitar alabilirsiniz. Önerebileceğim modeller Aria 714MK2 fullerton, Ibanez GRGR221.

Amfi almanız eğer bir bilgisayarınız varsa mantıksız olur. Amfi yerine ses kartı alırsanız amfiden alacağınız tonlardan çok daha fazlasını alırsınız. Ayrıca amfiden kıstığınız parayla daha iyi bir gitar alabilirsiniz. Ses kartı olarak da M-Audio Duo önerebilirim.

D&R'dan alınır mı konusunda bir bilgim yok. Sağlam yollayıp yollamayacaklarını bilemiyorum.

Öncelikle attığınız gitarlar yerine daha iyi bir ikinci el gitar alabilirsiniz. Önerebileceğim modeller Aria 714MK2 fullerton, Ibanez GRGR221.

Amfi almanız eğer bir bilgisayarınız varsa mantıksız olur. Amfi yerine ses kartı alırsanız amfiden alacağınız tonlardan çok daha fazlasını alırsınız. Ayrıca amfiden kıstığınız parayla daha iyi bir gitar alabilirsiniz. Ses kartı olarak da M-Audio Duo önerebilirim.

D&R'dan alınır mı konusunda bir bilgim yok. Sağlam yollayıp yollamayacaklarını bilemiyorum.
Hocam çok anlamıyorum ama bu nasıl?

Geri
Yukarı