9000 TL'ye kadar ikinci el veya sıfır telefon tavsiyesi

Bütçe
9000

pmanx

Decipat
Daha fazla  
Babama bir telefon alacağım da, M52 5G mi alsam 6000 TL'ye yoksa 8500 TL'ye A34 mü? Kamerayla pek işi yok ama tabii ki iyi olsa daha iyi olur, aradaki farka değer mi sizce? İşlemci olarak 778g ile 1080 aynı gibi duruyor, ben sadece hızlı çalışsın pili iyi olsun istedim kendisi için ama genel malzeme/ekran kalitesi ile A34 daha mı iyi olur? Başka cihazlara da açığım bu fiyat bandında. Yarın gidip alacağım.

A34'ü 8500 TL'ye nereden alacaksınız?

Bence A34 almak daha mantıklı 4 yıl güncelleme garantisi var ve yeni. İşlwmci olarak M52 bir tık daha iyi ama bence A34 daha mantıklı bir şeçim olur

A34'ü 8500 TL'ye nereden alacaksınız?
İkinci el hocam, fiyat inanması zor biraz ama birinden buldum bizim burada. Tek sorun babam telefona dair hiçbir şey anlamıyor o sebeple 2.5 daha fazla vereyim mi sizce bu cihaza?

Evet güncelleme gelmiş, ben de öyle düşündüm zaten para eriyip gidiyor. Başka öneri yoksa bunu alacağım sanırım direkt.

Vallahi hocam bu fiyatlara nasıl buldunuz aklım almadı. Bir sıkıntı yoktur inşallah cihazda. 2 cihazında bu kadar ucuz olması bir değişik geldi. Ama bence 2.5k fiyat farkına geğecek bir ürün aralarında nereden baksanız 2 yıl var ve kesinlikle A34'ün sıkıntı cıkaracagını düşünmüyorum

Vallahi hocam bu fiyatlara nasıl buldunuz aklım almadı. Bir sıkıntı yoktur inşallah cihazda. 2 cihazında bu kadar ucuz olması bir değişik geldi. Ama bence 2.5k fiyat farkına geğecek bir ürün aralarında nereden baksanız 2 yıl var ve kesinlikle A34'ün sıkıntı cıkaracagını düşünmüyorum
Hocam şimdi baktım da tekrar site zaten 9 bin liraya a34 doluymuş... Son bir ayda biraz zam yiyip 11 lira olunca bana da 8500 düşük geldi de, adam zaten 10 liranın altına almıştır 2 ay önce. Yarın gidip bakacağız bakalım, faturalı kutulu, bir sorun yoktur herhalde.
8500 çok ucuz diyoruz da maalesef öyle bi hale geldik ki onu bile almakta zorlanıyor işte halk ya da tam tersi 2 lira daha verip sıfır alayım diyor. Yarın güncelleme atacağım bakalım ne çıkacak hahaha.

Babama bir telefon alacağım da, M52 5G mi alsam 6000 TL'ye yoksa 8500 TL'ye A34 mü? Kamerayla pek işi yok ama tabii ki iyi olsa daha iyi olur, aradaki farka değer mi sizce? İşlemci olarak 778g ile 1080 aynı gibi duruyor, ben sadece hızlı çalışsın pili iyi olsun istedim kendisi için ama genel malzeme/ekran kalitesi ile A34 daha mı iyi olur? Başka cihazlara da açığım bu fiyat bandında. Yarın gidip alacağım.
İkinci el
•OnePlus 9-8 Serisi
•Samsung S20 FE
•iPhone SE2020
•Mi 10 5G
•Samsung Note 10 Serisi
•Samsung S10 Serisi

İkinci el
•OnePlus 9-8 Serisi
•Samsung S20 FE
•iPhone SE2020
•Mi 10 5G
•Samsung Note 10 Serisi
•Samsung S10 Serisi
Yurtiçi cihaz olsun istiyorum açıkçası, a34 için konuşup anlaştık adamla. s20 fe güncelleme desteği olsa direkt alacaktım da onu da gereksiz yere kesiyorlar işlemci yeterli olsa da. Oneplus cezbedici biraz da işte kayıt olayları bazen sıkıntı çıkarıyor bu adam da telefonsuz falan kalırsa bana sıkıntı çıkarır hahaha.

Yurtiçi cihaz olsun istiyorum açıkçası, a34 için konuşup anlaştık adamla. s20 fe güncelleme desteği olsa direkt alacaktım da onu da gereksiz yere kesiyorlar işlemci yeterli olsa da. Oneplus cezbedici biraz da işte kayıt olayları bazen sıkıntı çıkarıyor bu adam da telefonsuz falan kalırsa bana sıkıntı çıkarır hahaha.
Yurt içi OnePlus 8 serisi bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı