Kilolu bir erkeğe takım elbise yakışır mı?

sametcetin

Centipat
Daha fazla  
Bu sene liseden mezun olacağım ve mezuniyet için arkadaşlarla karar verdik; herkes siyah takım giyecek. Benim boyum 175, kilom ise 100 - 105 civarında. Acaba takım elbise yakışır mı? Bu konularda çok özgüvensizim. Bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

Bu sene liseden mezun olacağım ve mezuniyet için arkadaşlarla karar verdik; herkes siyah takım giyecek. Benim boyum 175, kilom ise 100 - 105 civarında. Acaba takım elbise yakışır mı? Bu konularda çok özgüvensizim. Bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?
Gayet de yakışır zaten böyle şeyler kişinin kendisinde biter sen kendine yakıştıramazsan insanlar da sana yakıştıramaz.
Özgüven fark yaratır :)
Şahsen ben içinizden geçen ne ise onu giymenizi öneririm.

Takım elbise şişmana da yakışıyor lakin mezuniyete kadar elinizden geldiğince kısa süreli kilo vermeye çalışın derim. 95-100'e düşebilirseniz daha hoş gözükürsünüz. Ben sırf balo için 3-4 kilo vermiştim.

Kardeşim hiç kafana takma özgüvensizliktir bana nasıl bakarlar kafasına girme ben otelde çalıştım 100 kilosuda takım elbise giyerdi en inceside giyerdi. Kafana takma pek fazla rahatlatmak için bu örneği verebilirim.

Hocam yakışmasına yakışır da spora başlamak icin vir sağlık sorunun yoksa başlamayı düşünür müsün yanlış anlama lütfen.

Öncelikle buna diğer insanların karar vereceği düşüncesinden kurtul daha sonra ise bir mağazaya git ve kendine uygun gördüğün bir takım elbiseyi dene. Bulamazsan zevklerinizin yakın olduğu birinden tercih için yardım iste. Bahsettiğin özgüvensizliğin kıyafetine kadar sıçramasına asla izin verme.

Yeni konular

Geri
Yukarı