9000 TL'ye RTX 3070 alınır mı?

Sapphire nitro'nun gümüş renkli modellerine de bakabilirsin beyaz kasalarda hoş duruyor onlar da.
Neden bilmiyorum ama Nitro'yu hiç sevemedim.

Var ama çok nadir denk gelir. Genelde çoğu kişi en F/P modelleri kovaladığı için Radeon kartlarda beyaz alan da kullanıyordur hala.

Hocam akvaryum kasaların hava akışı iyi mi sizce?

Şunlardan.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1704231857112.jpg
    FB_IMG_1704231857112.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 13

Yani fena değiller. Gösteriş kasası olduğundan hava akışı pek elzem değil.

Fanlarla herhangi bir kasayı doldurursan zaten hava akışı düzeldiğinden fark etmiyor.

Berbat, o kasaların en büyük olayı tasarım zaten. 7/24 klimalı odasında hep sabit sıcaklıkta oturan Amerikalılara koymadığı için çokça alıyorlar. Benim tercihim klasik kasalardır.

Siyah tak ne olacak ben de simsiyah sistemde beyaz ekran kartı kullanıyorum. Bir süre sonra kafanı çevirip bakmıyorsun bile. Sırf rengi için 9K'yı 3070'e gömmek çok mantıklı değil aynı fiyata hatta daha ucuza çok daha işlevsel ve uzun ömürlü 3080, 6800 XT gibi kartlar varken.
Hocama katılıyorum, benim kasa da artık yerde bütün ışıkları kapalı duruyor. Renk için o fiyata o kartı almak mantıklı değil.

Berbat, o kasaların en büyük olayı tasarım zaten. 7/24 klimalı odasında hep sabit sıcaklıkta oturan Amerikalı'lara koymadığı için çokça alıyorlar. Benim tercihim klasik kasalardır.

Klasik kasaları da geçtim ITX kasalar. Ekran kartı kendine işlemci kendine gelen geldiği gibi gitsin.

7600F sıvı soğutma ile kullanacağım. 2.500₺ ye kadar kasa öneriniz var mıdır (beyaz). Yoksa bu akvaryum kasa idare eder mi sıvı soğutma ile?

Gereksiz. Al bu iksinden beğendiğini pis gibi... Hangi kasayı alacan o da önemli bunlarda.

2500₺'ye beyaz sıvı soğutma bulmak daha büyük dert.

Gereksiz. Al bu iksinden beğendiğini bis gibi... Hangi kasayı alacan o da önemli bunlarda.

2500₺'ye beyaz sıvı soğutma bulmak daha büyük dert.

RGB olmayan modeli bayağı güzelmiş, direkt pastel beyaz.

Geri
Yukarı