9000TL bilgisayar önerisi

Bütçe
9000TL
3200 derken?
Senin piyasa takibini ben mi yapacağım?
Eki Görüntüle 771313
8F858757-30AF-40E9-BE4E-3C9DC2F51AF8.png

Bana ne senin attığın karttan. 3200 TL'ye bulunan ekran kartının 3700 TL'lik modelini öneriyorsun insanlara, birde gelip benle bunu tartışıyorsun.
Şaka mısın sen? Soğutma farkları var EX White daha başarılı ve fiyatı da daha pahalı iken indirim ile düşmüş.

Bu kadar bilgisiz bir insansın madem neden gelip donanım bölümünde benle tartışıyorsun.

İnsanlara ne önerdiğimi gayet iyi biliyorum, kalitesiz bir şey de önermem.

@RPM gel şuna sen anlat bari ben kenarda kahkaha atacağım. 😂
Adam önce bana bu modelde indirim yok dedi sonra bana başka modelin hatta başka kartın SS'ini attı sonra da banane senin kartından dedi. :D

Ayrıca ben 2060 Super attım sen 2060 attın. Gerçekten çok komiksin.
Bu bölüm canımdan bezdirdi. İnsanlara yardım isteğimden soğuttunuz beni.

9200 TL fakat SSD'yi 240 GB yapıp klavyeye ve mauseye bütçe ayırırsınız diye düşünüyorum.

Şaka mısın sen? Soğutma farkları var EX White daha başarılı ve fiyatı da daha pahalı iken indirim ile düşmüş.

Bu kadar bilgisiz bir insansın madem neden gelip donanım bölümünde benle tartışıyorsun.

İnsanlara ne önerdiğimi gayet iyi biliyorum, kalitesiz bir şey de önermem.

@RPM gel şuna sen anlat bari ben kenarda kahkaha atacağım. 😂
Adam önce bana bu modelde indirim yok dedi sonra bana başka modelin hatta başka kartın SS'ini attı sonra da banane senin kartından dedi. :D

Ayrıca ben 2060 Super attım sen 2060 attın. Gerçekten çok komiksin.
Bu bölüm canımdan bezdirdi. İnsanlara yardım isteğimden soğuttunuz beni.
Kusura bakma super modeli attığını şimdi fark ettim. Fakat üslubunu biraz düzeltmeni öneririm. İyi günler.

Kusura bakma super modeli attığını şimdi fark ettim. Fakat üslubunu biraz düzeltmeni öneririm. İyi günler.
Benle cebelleşme o halde.
Diyelim ki 3300 TL'lik bir 2060 önerdim ne yapacaktın?
Fiyatı fazla olunca üreticiye bağış yapmıyoruz bir nedeni var soğutma, tasarım vs. gibi.

Üslubum gayet yerinde. Güzelce sistem öner sana bir şey demem.

Geri
Yukarı