9000TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
9000
Hocam HDD yavaştır ama yüksek depolamaya sahiptir. SSD ise tam tersi. Düşük depolama ve yüksek hız.

Onu biliyorum. Demek istediğim 240GB yapıp 1TB eklemek. Aynı hızda daha düşük fiyat daha fazla alan.
Samsung, Patriot, apacer ve bazı Kingston'ları öneririm. James Donkey, Adata önermem. (SSD olarak.)

Yok hocam marka fazla önemli değil sorun olmaz.

Az önce özelliklerine baktım ama hep AMD tabanlı özelliklerle alakalı.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-13_175706.png
    resim_2020-12-13_175706.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 14
Onu biliyorum. Demek istediğim 240GB yapıp 1TB eklemek. Aynı hızda daha düşük fiyat daha fazla alan.

Nasıl yani? Kusura bakmayın anlamadım. HDD ve SSD hızları aynı değildir.

Az önce özelliklerine baktım ama hep AMD tabanlı özelliklerle alakalı.

Hocam onunla ilgisi yok. Sorun olmaz. AMD işlemci ona yardımcı olmaz.

Nasıl yani? Kusura bakmayın anlamadım. HDD ve SSD hızları aynı değildir.

Hocam onunla ilgisi yok. Sorun olmaz. AMD işlemci ona yardımcı olmaz.

Hızları aynı olmadığını biliyorum. Demek istediğim SSD'yi aynı hızda ancak 500GB değil de 240GB yapıp 1TB HDD eklemek.
Örnek: Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com
Sorun olmayacaksa tamamdır. Buna önerebileceğiniz 144Hz Curved monitör var mıdır?

Hızları aynı olmadığını biliyorum. Demek istediğim SSD'yi aynı hızda ancak 500GB değil de 240GB yapıp 1TB HDD eklemek.
Örnek: Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com

Sorun olmayacaksa tamamdır. Buna önerebileceğiniz 144Hz Curved monitör var mıdır?

Bir de 550W yeterlidir değil mi? @hakan yaeger @rohatbaba123.

Son düzenleme:

Hocam yapılabilir depolama daha fazla olur. Oyunları HDD'ye, Windows'u SSD'ye kurarsınız. Monitör için bütçeniz nedir?

Geri
Yukarı