9000TL'ye POCO X3 GT alınır mı?

Benim 1 yıldır kullandığım cihaz ilk çıktığında fiyat performans cihazı idi 4 bin civarına satılıyordu şuan alınır mı alınır kağıt üzerinde gayet iyi snapdragon 865 ayarında işlemcisi var ekran olarak ips olmasına rağmen amoled kalitesinde ekranı var ekranı renk olarak biraz soğuk ama güzel.Yazılım olarak biraz sıkıntılı miui 13 stabil çalışmıyor bazen ama miui 14 ile düzeleceğini düşünüyorum.Arka kamerası orta seviye ön kamerasını ben şahsen beğeniyorum.65w şarj olması çok iyi 45dk da şarjı doluyor.Oyunlarda sıkıntı çekmezsin işlemcisi kolay kolay ısınmıyor.Snapdragon 865 e kıyasla.Bu fiyat bandında alınabilecek diğer telefon m52 var ekran çok önemli illa amoled olsun diyorsan ona bakabilirsin ve dediğim gibi yazılım konusunda one ui miui dan daha stabil çalışır.

6nm Snapdragon 695 var hocam.

Arada sırada oyun oynayan birisi olarak 732G işlemcisi yeterli olur mu bilemedim. Poconun işlemcisi çok iyi ama ekran vs çok zayıf. 10 Pro donanım hariç üst düzey bir cihaz gibi geliyor.
732G iyi işlemcidir,bir 8 serisi değil ama 7 serisi için oldukça iyi.

Hali hazırda bende Note 10 Pro siparişi vermiştim. Kolay Gelsin firması sağ olsun kargomu kaybetti. Bende bütçe arttırırsam daha sağlam cihaz alabilir miyim arayışına girdim.
Kaybetti mi? 🤨🧐.İlk defa duydum hocam şaşırdım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı