900TL monitör önerisi

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 2. monitöre ihtiyacım var ve size danışayım dedim. Ana monitörüm Curved ikinciyi düz alsam kötü durur mu? 900TL'lik bir bütçem var. Teşekkürler şimdiden :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence biraz daha para bekleyip 2K alın, sisteminize 2K monitör yakışır. İlla alıcam diyorsanız LG'nin 1080p modelleri vardı onların renk kalitesi çok iyi.
144Hz de önereyim:Samsung CRG50

55 TL eklersen bu var. Adaptive Sync mevcut, G-SYNC açılabiliyor sanırım bunda.

Bence biraz daha para bekleyip 2K alın, sisteminize 2K monitör yakışır. İlla alıcam diyorsanız LG'nin 1080p modelleri vardı onların renk kalitesi çok iyi.
144Hz de önereyim:Samsung CRG50
Yani aslında bütçe konusunda sıkıntı yok, 2. monitör olduğu için masraf yapmak istemiyorum fazla :D. 2K sevdalısı değilim sadece işim gereği 2. monitör artık şart 1080p kafi yani :).

Ne alaka ya ilk defa sizden duydum.
Demek istediği şey sanırım, 144 Hz'den 75 Hz'ye geçiş yapacaksın ya yana kaydırırken, 144'ten 75'e geçince 75 hantal gelebilir anlamında söylemiş sanırım. Pek önemli bir detay değil.

Yani aslında bütçe konusunda sıkıntı yok, 2. monitör olduğu için masraf yapmak istemiyorum fazla :D. 2K sevdalısı değilim sadece işim gereği 2. monitör artık şart 1080p kafi yani :).
O zaman yukarıda arkadaşların attığı monitörler güzel. 144Hz almak istersen de CRG50'den şaşma. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı