900TL'ye kadar kulaklık önerisi

TUF önermem ya ASUS'u severimde kulaklıkta ROG dışında pek sevemedim. Jack yoksa şunu öneririm hem çok çıkmak istemiyormuşsun: AOC GH300 RGB 7.1 Surround Siyah Kablolu Oyuncu Kulakligi | ITOPYA

Forumdada bayağı öneriliyor

Usta çok çıkarım 1100TL civarına da yani kesin garantisi yok ki abi o şundan iyi o bundan iyi 3-4gündür araştırıyorum adamakıllı bir kulaklık bulamadım mantıklı olarak Rampage'nin 600-700TL civarındaki kulaklıkları geldi mesela
ve

Usta çok çıkarım 1100TL civarına da yani kesin garantisi yok ki abi o şundan iyi o bundan iyi 3-4gündür araştırıyorum adamakıllı bir kulaklık bulamadım mantıklı olarak Rampage'nin 600-700TL civarındaki kulaklıkları geldi mesela
Ve

Rampage almanı önermem nadir modelleri hariç pişman eder. Attığım AOC iyidir, çok çıkmak istemiyorsan. Çıkarım dersen attığım Razer'ı öneririm oda Jack bozuk diyorsun USB Jack dönüştürücü alıp çözersin ömürlük olur o.

Rampage almanı önermem nadir modelleri hariç pişman eder. Attığım AOC iyidir, çok çıkmak istemiyorsan. Çıkarım dersen attığım Razer'ı öneririm oda Jack bozuk diyorsun USB Jack dönüştürücü alıp çözersin ömürlük olur o.

Baktımda çoğu pahalı kulaklık USB bu niye jak ne gerek var PS4 için falan uyumlu olsun diye sanırsam telefon vb vallahi USB'li bulursan eyvallah AOC F/P dedin mesela 1K ya da F/P var mı onun gibi

Baktımda çoğu pahalı kulaklık USB bu niye jak ne gerek var PS4 için falan uyumlu olsun diye sanırsam telefon vb vallahi USB'li bulursan eyvallah AOC F/P dedin mesela 1K ya da F/P var mı onun gibi

Rampage RGW9 COMFORT Siyah USB 7.1 Surround Sound RGB Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Amazon.com.tr: Bu da çok övülen bir model Rampage normalde önermemde bu model iyi

Aoc usb'li bu arada

Rampage RGW9 COMFORT Siyah USB 7.1 Surround Sound RGB Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Amazon.com.tr: Bu da çok övülen bir model Rampage normalde önermemde bu model iyi

AOC USB'li bu arada

AOC USB aynen onu fark ettim de onun gibi F/P var mı 900TL civarına
Rampage attığına bakıyorum

Rampage RM-K97 bu nasıl​

Bu Rampage'lerin hangisi en iyisidir​

Seni de yoruyom kanka kusura bakma​

Rampage RM-K88 X-Raider​

Usta şöyle Rampage'nin yeni çıkmış bir kulaklığı yok mu bir bilgin var mı? Eski kulaklık almak istemiyorum bunlar yıllardır var​

Biraz geniş bir kulaklık lazım.

Rampage RM-K18 mesela bunu kullanıyorum ben şu an kafama sığmıyor kulağım dışarıda kalıyor küçük bir kulaklık​

Son düzenleme:
K88 yıllardır piyasada olan ve neredeyse herkesin fiyatına göre memnun olduğu Gamenote H2002D kulaklığının USB versiyonu alınabilir ama Gamenote ile aradaki 300₺ fiyat farkına değer mi? Bence değmez. K88'dışında attıkların alınmaz. Şahsen o bütçeye çıkmana gerek yok AOC varken eğer BlackShark alacaksan bütçeni zorlamanı öneririm. Yoksa 3 aşağı 5 yukarı ufak farklarla benzerler. Kulaklığın konforuda önemli çünkü. Yok ne demek, istediğin kadar sorabilirsin cevaplarım. Rampage'de piyasaya yeni çıkmış ürünleri direk almak sağlıklı olmuyor çok problem çıkan model var çünkü. K88 ve Comfort en az sorunlu modellerinden.

K88 yıllardır piyasada olan ve neredeyse herkesin fiyatına göre memnun olduğu Gamenote H2002D kulaklığının USB versiyonu alınabilir ama Gamenote ile aradaki 300₺ fiyat farkına değer mi? Bence değmez. K88'dışında attıkların alınmaz. Şahsen o bütçeye çıkmana gerek yok AOC varken eğer BlackShark alacaksan bütçeni zorlamanı öneririm. Yoksa 3 aşağı 5 yukarı ufak farklarla benzerler. Kulaklığın konforuda önemli çünkü. Yok ne demek, istediğin kadar sorabilirsin cevaplarım. Rampage'de piyasaya yeni çıkmış ürünleri direk almak sağlıklı olmuyor çok problem çıkan model var çünkü. K88 ve Comfort en az sorunlu modellerinden.
aoc nin böyle daha farklı kulaklığı yokmu bundan iyi
g401 var mış da tr de yok galiba

Bu Razer da 2012'de çıkmış bayağı eski o yüzden alasım yok :D

K88 yıllardır piyasada olan ve neredeyse herkesin fiyatına göre memnun olduğu Gamenote H2002D kulaklığının USB versiyonu alınabilir ama Gamenote ile aradaki 300₺ fiyat farkına değer mi? Bence değmez. K88'dışında attıkların alınmaz. Şahsen o bütçeye çıkmana gerek yok AOC varken eğer BlackShark alacaksan bütçeni zorlamanı öneririm. Yoksa 3 aşağı 5 yukarı ufak farklarla benzerler. Kulaklığın konforuda önemli çünkü. Yok ne demek, istediğin kadar sorabilirsin cevaplarım. Rampage'de piyasaya yeni çıkmış ürünleri direk almak sağlıklı olmuyor çok problem çıkan model var çünkü. K88 ve comfort en az sorunlu modellerinden.

Bu K88 yeni çıktı diyor Rampage'ye sordum 2022'de çıkmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı