9100 TL'ye oyun bilgisayarı

Bundan çok memnunum tükendi gözüküyor ama istetebilirsiniz mağazadan.

4 aydır kullanıyorum ısınma-menteşe falan bilindik hiçbir problemi yok. Kullanıcıya da bağlı. 🙂

@Recx and Flex acemiliğime verin, ekran kartı arayışındayım bende. Bu bahsetmiş olduğunuz kart Vatan stoklarında var. Ancak fiyat aralığı 8bin civarında. Farklı bir karttan mı bahsediyorsunuz? Modeller arasında az da olsa fiyat farkı gördüm.

Hocam o kartın stokları çok az madenciler gücü %50 düşürülmesine rağmen kaptılar. Bunlar da fahiş fiyatlara koyuyorlar. Yoksa kartın ham gücü 2060S kadar bir şey.

Hocam birinde 1650 var birinde 1660S var. Isınıyorsa fanları yüksek devirde çalıştırır ya da undervolt yapar.
Pc'nin monitör olayı da var ama...
Bundan çok memnunum tükendi gözüküyor ama istetebilirsiniz mağazadan.

4 aydır kullanıyorum ısınma-menteşe falan bilindik hiçbir problemi yok. Kullanıcıya da bağlı. 🙂
İşlemcisi 4600h'a göre çok düşük.

Hocalarım merhaba, önceki konudan görenler varsa 9100 TL'ye bütçem var ve ben rahat oynayabiliceğim dizüstü ya da kasalı eğer kasalı olursa monitör dahil olsun şimdiden teşekkürler.

Usta bilmeden önermeyin şu laptopları yeter ya! Kasa kalitesi iyi değil.

Evet, doğalgaz masraflarınıza çözüm geldi! Hem de yanına ek ısıtıcı (adaptörü) bedava!

Evet, doğalgaz masraflarınıza çözüm geldi! Hem de yanına ek ısıtıcı (adaptörü) bedava!
Hocam yiğidi öldürün hakkını yemeyin. Bu model ısınmıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 4600h, İ7 10850h'a denk, hatta daha iyi bir işlemci. O yüzden düşük dedim.
10750H<4600H<10870H<4800H

Geri
Yukarı