9100F-RX580 sistem her oyunu kaldırır mı?

Saçmalama. Oyunları kaldırır mı denmiş, 4 GB her oyunu kaldırılır. Drop yersin hep ama sonuçta kaldırır. 16 olmadan kaldirmazmis🤙

Yahu siz konu sahibinin sorduğu soruyu tam okumadan gelip kaldirir denmiş vesaire diyosunuz. Rahatlıkla oynayabilir miyim farkli bir soru kaldırır mı farkli bir soru ben oyunu oynayamaz asla kaldirmaz açmaz bile demedim sadece rahatlikla oynayamazki zaten oyunlarin minimum 8 GB isteyipte 16 GB önermesinden algılayabilmeniz lazim.

Arkadaşın kullandığı sistem zaten elinin altında, oynadığı oyunları, kullandığı RAM miktarını biliyordur muhtemelen. Ama yeni sistem toplayacak olan arkadaşlar kesinlikle 16 GB'ın altında RAM tercih etmemeli. Günümüzde artık 8 GB RAM yetersiz kalıyor. @Spoth Oynadığınız oyunlarda crash veya drop tarzı problem yaşarsanız eğer RAM'i 16 yapar yola devam edersiniz. Sisteminiz gayet iyi.

4'ü savunan yok arkadaş RAM ile ekran kartını aynı değerde görüyor onu anlatmaya çalışıyorum.

Benim hangi yazimdan çıkardınız onu idrak ve okuduğunuzu anlama probleminiz var herhalde. O zaman sisteme 2080 Ti takalim ama sistem belleği 1GB olsun bakalim oyun oynayabiliyor musunuz? Şaka gibisiniz ya donanim bilginiz sifir hala başına bir ekleme gayretindesiniz. Birşey bildiğiniz yok.
Arkadaşın kullandığı sistem zaten elinin altında, oynadığı oyunları, kullandığı RAM miktarını biliyordur muhtemelen. Ama yeni sistem toplayacak olan arkadaşlar kesinlikle 16 GB'ın altında RAM tercih etmemeli. Günümüzde artık 8 GB RAM yetersiz kalıyor. @Spoth oynadığınız oyunlarda crash veya drop tarzı problem yaşarsanız eğer RAM'i 16 yapar yola devam edersiniz. Sisteminiz gayet iyi.

Bizlerde bunu anlatmaya çalışıyoruz adam kalkmiş 4 GB RAM'den bahsediyor. Yil olmuş 2020 hala 4 GB lafi ediyorlar komik.

Benim hangi yazimdan çıkardınız onu idrak ve okuduğunuzu anlama probleminiz var herhalde. O zaman sisteme 2080 Ti takalim ama sistem belleği 1GB olsun bakalim oyun oynayabiliyor musunuz? Şaka gibisiniz ya donanim bilginiz sifir hala başına bir ekleme gayretindesiniz. Birşey bildiğiniz yok.
Allah aşkına 8GB den nasıl 1 e iniyorsunuz anlamıyorum. Çoğu oyunda 8gb ram ile donma veya crash yemessiniz.Ayrıca benim Ram'im de 4GB.

Allah aşkına 8 GB'den nasıl 1'e iniyorsunuz anlamıyorum. Çoğu oyunda 8 GB RAM ile donma veya crash yemessiniz. Ayrıca benim RAM'im de 4 GB.

Konumuz 8 GB'dan 1GB'a inmemiz değil. 8 GB sistem belleği günümüzde oyunlar için artik minimum gereksinim. Minimum gereksinim ne demek bilginiz vardir. Minimum sistem belleğiyle oyunlari rahat rahat oynayamazssiniz. Bakin kaldirmaz veya açmaz demiyorum konu sahibinin sorduğu soruyu yanitliyorum. 8 GB sistem belleği ile günümüzde oyunlari rahatlikla oynayamazssiniz. Tane tane anlattim insallah anlamissinizdir.

Bizlerde bunu anlatmaya çalışıyoruz adam kalkmiş 4 GB RAM'den bahsediyor. Yil olmuş 2020 hala 4 GB lafi ediyorlar komik.
Yav güzel kardeşim ben adama 4GB Ram kullanmı dedim ben arkadaşa bir sistemde Ram den önce işlemci, ekran kartı geleceğini anlatmaya çalıştım, peki sen anladınmı?
Konumuz 8 GB'dan 1GB'a inmemiz değil. 8 GB sistem belleği günümüzde oyunlar için artik minimum gereksinim. Minimum gereksinim ne demek bilginiz vardir. Minimum sistem belleğiyle oyunlari rahat rahat oynayamazssiniz. Bakin kaldirmaz veya açmaz demiyorum konu sahibinin sorduğu soruyu yanitliyorum. 8 GB sistem belleği ile günümüzde oyunlari rahatlikla oynayamazssiniz. Tane tane anlattim insallah anlamissinizdir.
Beyfendi sizi gayet iyi anlıyorum fakat daha o kadar ekstrem bir oyun çıkmadı.

Nasıl çıkmadı ya, 2019-2020 yılında çıkan AAA oyunların hiçbirini oynamadınız mı? En basiti Warzone gibi optimizasyonu muazzam bir oyun 12 GB RAM kullanıyor. Red Dead Redemption 2 custom ayarlarda oynamama rağmen 10 küsur GB RAM kullanıyor. Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz inanılmaz cidden.

Nasıl çıkmadı ya, 2019-2020 yılında çıkan aaa oyunların hiçbirini oynamadınız mı? En basiti Warzone gibi optimizasyonu muazzam bir oyun 12 GB RAM kullanıyor. Red Dead Redemption 2 Custom ayarlarda oynamama rağmen 10 küsur GB RAM kullanıyor. Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz inanılmaz cidden.

Arkadaş cidden pes dedirtecek cinsten. Hayatinda bir kere bile sistem toplamadigina emin olabilirsiniz.😉

Nasıl çıkmadı ya, 2019-2020 yılında çıkan AAA oyunların hiçbirini oynamadınız mı? En basiti Warzone gibi optimizasyonu muazzam bir oyun 12 GB RAM kullanıyor. Red Dead Redemption 2 custom ayarlarda oynamama rağmen 10 küsur GB RAM kullanıyor. Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz inanılmaz cidden.
Ben minimum sistem gereksinimi olarak söyledim.
Arkadaş cidden pes dedirtecek cinsten. Hayatinda bir kere bile sistem toplamadigina emin olabilirsiniz.😉
Evet zaten sizi kudurtmak için yapıyorum herşeyi.
İmzanızdaki sistem derim noktamı korum.

Yeni konular

Geri
Yukarı