9100F Sistem hâlâ alınır mı?

Fiyata bak sisteme bak
Hocam piyasa böyle oldu mecbur. Sizce bu apu sistem alınır mı?

Elimde SSD var. Ram 16 yapılır. 1-2 yıla güzel bir ekran kartı alırım.
Bu devirde sistem alınmaz. Hazır coinler düşüyor. Yazın alın derim. He illa iki seçenekten birini alacaksanız 10100F alın derim. Ama 9100F modeli de ekonomik duruyor. Ayrıca satıp 10. nesile de geçersen azıcık sıyırırsın gibi. Zararın neresinden dönsen kar.

Hocam tam üstüne bastınız. Söylemeyi unuttum kusura bakmayın. Haziran başı alıyorum. O zaman fiyatlar düşme ihtimali var mı?

APU sistem alsam hocam? Attığım 3400G olan sistem sizce nasıl? HDD var fakat ben SSD modeli olan alırım.

Hocam APU alıp. Dediğimiz gibi ileride ekran kartı takacaksanız. Alın derim. Oyun oynarım diyorsanız pek oynayabileceğinizi sanmıyorum. Çünkü artık bu oyunları düşük sistemlerle oynayan çok az kişi var. Kanser olursunuz. CS bilmem ama Valorant'ı net oynarasınız.

Apu alacaksan 11. Nesil i5 al.

Hocam APU alıp. Dediğimiz gibi ileride ekran kartı takacaksanız. Alın derim. Oyun oynarım diyorsanız pek oynayabileceğinizi sanmıyorum. Çünkü artık bu oyunları düşük sistemlerle oynayan çok az kişi var. Kanser olursunuz. CS bilmem ama Valorant'ı net oynarasınız.
Cs zaten o kadar yüksek sistem isteyen bir oyun değil. Baktım düşük ayarlar 720p ayarlar 200 fps civarı alıyor. Mis gibi 1-2 yıl idare eder beni.
Apu alacaksan 11. Nesil i5 al.
Hazır sistem alacağım. Eğer haziran başına kadar gelir ise alma fikrim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı