917 Mbps internette Steam 20-40 MB/s indiriyor

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
İnternet hızım görselde yer aldığı şekilde ve gayet stabil ama Steam indirme hızı 20 ve 40 Mb/sn arası değişiyor. Sebebi nedir?

20221128_234515.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam seninki dert mi ben 1,7 mb hızla indiriyorum bilgesayarı 8 saat açık bıraksam 50 gb anca iniyor.

İnternet hızım görselde yer aldığı şekilde ve gayet stabil ama Steam indirme hızı 20 ve 40 Mb/sn arası değişiyor. Sebebi nedir?

Eki Görüntüle 1587711

Arkadaşlar download kadar upload da önemli.

Birisi bana
1000/20 mi yoksa
500/50 mi desin

500/50 yi seçerim.

Ayrıca sizin internetiniz iyi ama sunucular sınırlı olduğu için yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Arkadaşlar download kadar upload da önemli.

Birisi bana.
1000/20 mi yoksa.
500/50 mi desin.

500/50 yi seçerim.

Ayrıca sizin internetiniz iyi ama sunucular sınırlı olduğu için yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Upload hızının önemli olduğunu biliyorum hocam ama burada yapılan işlem download hızı ile alakalı bir de sunucunun bir sınırı tabii vardır ama internette bazen görüyorum dediğim gibi bazı kişiler 70-90 MB/sn ile indirme yapıyor ve paylaşıyor.

Hocam bu indirdiğiniz oyunun şirketinden tutun indirdiğiniz saate kadar değişiklik gösterir. Farklı oyunda farklı hızda indirirsiniz.

Cyberpunk ile denedim yine aynı hızlarda indiriyor bir de farklı saatlerde aynı şekilde bu hızlarda dolaşıyordu Crysis indirmiştim o sıra.

Geri
Yukarı