Epic Games %92 ye varan Battlefield indirimleri

Bedavaya versinler batacaklar mi sanki. %92 indirim nedir adam mi kazikliyorsunuz.
Kanka sen bu beyini aldır bence bu zekayla fazla yaşamazsın zaten direkt öl. Bahsettiğiniz şey söylediğimle aynı.

O değil de imparator 5 yıldır Türkiye pazarından elde edemediği kar oranını bu gün elde etmiştir :D

Kanka sen bu beyini aldır bence bu zekayla fazla yaşamazsın zaten direkt öl. Bahsettiğiniz şey söylediğimle aynı.

O değil de imparator 5 yıldır Türkiye pazarından elde edemediği kar oranını bu gün elde etmiştir :D
Evet zaten bende beyni aldirip Battlefield oynamak istiyorum ne de olsa oynamak icin bir beyne ihtiyac yok.

Arkadaşlar 2042 ve 5'i aldım sizce hangisini oynamalıyım?
Serinn en kötü oyunlarını almışsınız. Battlefield 5, hikaye bakımından çok zayıf, son çıkan Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint gibi botlar size "vur bana" diye bakıyorlar. 2042 zaten BF4 Online'ın birçok özelliği kısılmış hali. En iyi hikaye BF1'de var, BF3, BF4 ve BF:Bad Company 1/2 oyunları da fena olmayan hikayeye sahip. En iyi online BF3 ve BF4'de var.

Kötü oyunlarını almışsınız. Battlefield 5, hikaye bakımından çok zayıf, son çıkan Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint gibi botlar size "vur bana" diye bakıyorlar. 2042 zaten BF4 Online'ın birçok özelliği kısılmış hali. En iyi hikaye BF1'de var, BF3, BF4 ve BF: Bad Company 1/2 oyunları da fena olmayan hikayeye sahip. En iyi Online BF3 ve BF4'te var.

Dostum sen bayağı eskide kalmışsın mağarandan çık ve 2042'ye tekrar şans ver. Sandığın kadar kötü değil.

Serinn en kötü oyunlarını almışsınız. Battlefield 5, hikaye bakımından çok zayıf, son çıkan Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint gibi botlar size "vur bana" diye bakıyorlar. 2042 zaten BF4 Online'ın birçok özelliği kısılmış hali. En iyi hikaye BF1'de var, BF3, BF4 ve BF: Bad Company 1/2 oyunları da fena olmayan hikayeye sahip. En iyi Online BF3 ve BF4'te var.

Bu oyunlar Online için çıkıyor hikaye opsiyonel bir şey. Ve kötü oyunlar en iyi Online var dediğiniz oyunların ya sunucuları ölü ya da oyunda Master yapmış kişiler oynuyor. Hem ben BF 1'in indirimde olduğunu görmedim, burada 40TL'ye BF5 almak varken 40 dolra BF1 almak saçmalıktır. Çok güzel oyunlar almış arkadaş.

Battledield mi RDR2 mi? Sizce hangisi alınır?

Dostum sen bayağı eskide kalmışsın mağarandan çık ve 2042'ye tekrar şans ver. Sandığın kadar kötü değil.
Niye tekrar şans vereyim ki veya oynayayım ki? Bozuk oyunu satıp sonra üstüne kaçak kat çıkınca oynanabilir mi oluyor?

Bu oyunlar Online için çıkıyor hikaye opsiyonel bir şey. Ve kötü oyunlar en iyi Online var dediğiniz oyunların ya sunucuları ölü ya da oyunda Master yapmış kişiler oynuyor. Hem ben BF 1'in indirimde olduğunu görmedim, burada 40TL'ye BF5 almak varken 40 dolra BF1 almak saçmalıktır. Çok güzel oyunlar almış arkadaş.
BF1 çok kez indirime girdi, çok uygun bir fiyata almıştım geçen. BF5 zaten kötü olduğu için ucuza satılıyor. Iyi bir oyun olsa GTA V gibi yüksek fiyattan satılırdı ve kapış kapış giderdi.

Geri
Yukarı