920 MX sistem GTA 5 kaldırır mı?

ArcadeDoll

Centipat
Daha fazla  
Hocam merhaba, bir sorum olacak.
Sistemim:
İşlemci: i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.71 GHz.
RAM: 12 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 920MX.

GTA 5 de kaç FPS alırım veya kaldırır mı?

Kaldırır, oynarsın. Ekranın 720p veya 768p ise düşük ayarlarda yüksek FPS alırsın, orta ayarlarda da akıcı oynayabileceğini sanıyorum. İşlemcin 2 çekirdek, online oynarsan biraz zorlanabilir gibi ama yine de oynanabilir bir deneyim sunar.

Kaldırır, oynarsın. Ekranın 720p veya 768p ise düşük ayarlarda yüksek FPS alırsın, orta ayarlarda da akıcı oynayabileceğini sanıyorum. İşlemcin 2 çekirdek, online oynarsan biraz zorlanabilir gibi ama yine de oynanabilir bir deneyim sunar.
Teşekkürler Ederim. Bu bilgiler bana yeter ben düşükte oynarım. Sağolun İyi Günler

Teşekkürler Ederim. Bu bilgiler bana yeter ben düşükte oynarım. Sağ olun İyi Günler

Ne demek, bu arada düşükte de oynasanız bazı ayarları açmanızı tavsiye ederim. Performansa etkisi pek olmaz ama etkisi büyük olur. Anisotropic filtering ayarını x16 yapın, FXAA açın.

Ekstra olarak texture quality ayarını da medium yerine high seçeneğine getirip (öncesinde ignore suggested limits ayarını açmak gerekebilir) FPS düşüşüne bakın. Aradaki performans farkı önemli değilse highda kalması ciddi fark yaratır.

Geri
Yukarı