920M i5 işlemci 6 GB RAM sistemde GTA 5 FPS düşüşü

irfan cerit

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopumda GeForce 920M+Intel 520 ekran kartı var. i5 işlemci 6 GB RAM ama GTA 5'de oynanmayacak kadar bir drop sorunu var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

O zaman işlemcide yeterli oynanmayacak kadar drop olması bence entegre grafiği kullanmasından kaynaklı.

Bana RAM'den geliyor 4 GB RAM ile GTA 5 çok kötüydü çok drop var 20FPS falan alıyordum bu yaz 2x4 RAM yaptım PC uçtu o ekran kartı için minimum 8 GB lazım bana göre 6 GB'da yetmiyor DDR3 olduğunu varsayarsak.

Servise verin başka yolu en güvenlisi servis bende Lenovo laptopuma 2 yıl önce oyunlar donuyor diye HDD'ye okkalı bir yumruk attım HDD'nin %67'yi badsector oldu garanti verdim kullanıcı hatası demediler mavi ekran hatası demişler beleşe değişti :)
Benim cihazın garantisi çoktan bitmişti. Acaba normal tamircinin kaç katını istiyorlar?

Benim cihazın garantiis çoktan bitmişti. Acaba normal tamircinin kaç katını istiyorlar?

Normal tamirci güvenli değil arkadaşım GT620M ekran kartını yaptırdı tamirciye cihaz ısınmadan kartı bir daha yaktı en güvenlisi servis.
Biz konuşuyoruz ama konuyu açan ortalıkta yok. Konuyu açıp 3 gün sonra dönenlerden herhalde konu sahibi.

Muhabbet sardı beni :)

Normal tamirci güvenli değil arkadaşım GT620M ekran kartını yaptırdı tamirciye cihaz ısınmadan kartı bir daha yaktı en güvenlisi servis.
Gittiğim tamirci bana garanti vermemişti. :D 400₺ fiyat çekmişlerdi, yetkili servis 600₺ istese bana uyar.

Gittiğim tamirci bana garanti vermemişti. :D 400₺ fiyat çekmişlerdi, yetkili servis 600₺ istese bana uyar.

Bence o kart 800TL'yi hak ediyor usta RDR2 720P Low'da 20-30FPS arası veriyor benim kart 640x480'de Low'da 15FPS açamıyor :)

Geri
Yukarı