920MX PUBG için Yeterli mi?

chachaq7

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Sistemim fotoğraftaki gibidir. Bu sistemle BF4, The Witcher 3, Call of Duty Ghost gibi oyunları rahatlıkla oynamış biriyim. Ama PUBG'de 25-35 FPS'nin üstüne çıkamadım. Bu FPS değerleri de sabit değil bazı yerlerde bir an 10'lu rakamlara düşüyor. Çözümü var mı?

pc.jpg
pc1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese teşekkürler yorumları için ama bf4 the witcherdan kaliteli bi grafiği yok pubg'nin.evet ekran kartı iyi değil ama o oyunlarda 60+ fps alarak bitirdiysem pubgde en az 70+ almam lazım.bu sisteme gtx1050 ekran kartı alsam uyum sorunu olur mu?

herkese teşekkürler yorumları için ama bf4 the witcherdan kaliteli bi grafiği yok pubg'nin.evet ekran kartı iyi değil ama o oyunlarda 60+ fps alarak bitirdiysem pubgde en az 70+ almam lazım.bu sisteme gtx1050 ekran kartı alsam uyum sorunu olur mu?

Sen leptop kullanmıyor musun? Leptolarda kolay kolay değiştirilmiyor ekran kartı.

Battlefield 4, The Witcher'da 60+ FPS almanın hiçbir önemi yok dostum, sistemim aşağıdaki gibi, PUBG de 60 FPS - 40 FPS arası geziyor bazen 130 civarına çıkıyor. Söylediğin oyunlarda bu 2 değerin çok,çok üstünü aldım. Oyun optimizasyon sorunlu bir oyun olduğundan kafaya takmamak lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı