920MX PUBG için Yeterli mi?

chachaq7

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Sistemim fotoğraftaki gibidir. Bu sistemle BF4, The Witcher 3, Call of Duty Ghost gibi oyunları rahatlıkla oynamış biriyim. Ama PUBG'de 25-35 FPS'nin üstüne çıkamadım. Bu FPS değerleri de sabit değil bazı yerlerde bir an 10'lu rakamlara düşüyor. Çözümü var mı?

pc.jpg
pc1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bırak 920MX'i 240M ile Far Cry 3-4 gibi çatırtılı patırtılı oyunları ortaya yakın ayarlarda oynadım bitirdim, bi' hevesle PUBG aldım menüdeki kasma buradan uzaydaki makinelere gönderdikleri sinyallerle aynı. Bilseydim almazdım ilk 1 ay deneme fırsatım da olmadı.

Bırak 920MX'i 240M ile Far Cry 3-4 gibi çatırtılı patırtılı oyunları ortaya yakın ayarlarda oynadım bitirdim, bi' hevesle PUBG aldım menüdeki kasma buradan uzaydaki makinelere gönderdikleri sinyallerle aynı. Bilseydim almazdım ilk 1 ay deneme fırsatım da olmadı.
Hocam kusura bakmayın fakat GT 240M ile Far Cry 4 gibi bir oyunu ortaya yakın ayarlarda fps düşüşleri olmadan oynayabilmeniz neredeyse imkansız. O kart eski ve giriş seviyesi bir kart. Büyük ihtimalle çözünürlüğü çok düşük tutuyorsunuz (800*600 gibi).

Hocam kusura bakmayın fakat GT 240M ile Far Cry 4 gibi bir oyunu ortaya yakın ayarlarda fps düşüşleri olmadan oynayabilmeniz neredeyse imkansız. O kart eski ve giriş seviyesi bir kart. Büyük ihtimalle çözünürlüğü çok düşük tutuyorsunuz (800*600 gibi).
Vizeler gelmeden tekrar test edip sonuçları göstereceğim, çünkü 800*600'de oynamam ben o oyunu :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı