930M sistem oyunlar için nasıldır?

Vaselrint

Femtopat
Daha fazla  
16RAM ////dırectx12
Intel i7-5500u CPU 2.40GHz
NVIDIA GeForce 930M.
Aynı zmanda Intel HD Graphics 5500.

Toshiba Satellite L50-C

Böyle bir laptop elime geçti sizce oyun açısından nasıldır? Ben pek anlamıyorum daha çok. PUBG, Valorant, CS:GO oyunlarını oynarım performansı nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için uygun bir laptop olduğu söylenemez, ekran kartı kötü. Valorant, CS:GO oynarsınız, PUBG'yi en düşük ayarlarda deneyebilirsiniz.

Bu videolardan az çok fikir sahibi olursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

16RAM ////dırectx12
Intel i7-5500u CPU 2.40GHz
NVIDIA GeForce 930M.
Aynı zmanda Intel HD Graphics 5500.

Toshiba Satellite L50-C

Böyle bir laptop elime geçti sizce oyun açısından nasıldır? Ben pek anlamıyorum daha çok. PUBG, Valorant, CS:GO oyunlarını oynarım performansı nasıl olur?
csgoda 4 gb ram geforce 930m i5 6.nesil ile 120fps oynuyorum siz de rahat oynarsınız diye düşünüyorum valorantda aynı şekilde 100 fps

Benim eski bilgisayar modeli olur kendisi Valorant en düşük çözünürlük en düşük ayar dropla beraber 40 60 FPS PUBG'yi unut CS:GO hiç oynanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı