930MX i7 7500U sistem The Forest'ta 20 FPS alıyor

Daha fazla  
The Forest oyununda sistem gereksinimlerini karşılıyorum hem işlemci hem RAM açısından fazlasıyla, fakat ekran kartı biraz zayıf kalıyor. Fakat buna rağmen 20-30 FPS'ler çok düşük ben 90 FPS düşük ayarlarda alırım diye düşünüyordum. Fakat hiçbir fark yok bu konuda fikri olan var mı?
NVIDIA Denetim Masası'ndan bazı ayarlar yaptım fakat düzelmedi. Acaba sistemim yetersiz mi kalıyor?

Normal. Optimizasyonu çok kötü bir oyun sizden daha iyi özelliklere sahip bir laptopta benzer değerleri almış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal. Optimizasyonu çok kötü bir oyun sizden daha iyi özelliklere sahip bir laptopta benzer değerleri almış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bu kadar fps alamıyorum yani bide ssd den oynuyorum 12gb ramim var vs ama bu performansı vermiyo maks 30fps alıyorum

ben bu kadar fps alamıyorum yani bide ssd den oynuyorum 12gb ramim var vs ama bu performansı vermiyo maks 30fps alıyorum
Tekrar söylüyorum attığım videodaki sistem sizin sisteminizden iyi dolayısıyla daha çok FPS alması normal. SSD ise FPS'e etki eden bir faktör değil.

Geri
Yukarı