9400 GT "NVIDIA grafik sürücüsü uyumlu grafik programı bulunamadı" hatası

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Arkadaşlar, nasıl anlatacagımı bilmiyorum. Format atıp PC'ye ekran kartı driver yükledim, bu hatayı veriyor.

Ekran kartım: GeForce 9400 GT biraz eski.

Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisini açın/ekran kartınızı bulup sağ tık yapıp güncelleştir deyin sonra bilgisayarımdaki sürücülere göz at seçeneğini seçin sonra bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücüleri seçmeme izin ver seçeneğini seçtikten sonra ekran kartınızı seçin ve ileri tuşuna tıklayın sürücüyü yeniden kuracak o zaman düzelir

Artı -1 Eksi
Hocam Windows 10 sürücüsü olmuyorsa yukarıda arkadaşın bıraktığı linktekini indirin yine olmuyorsa Setup'u sağ tıklayıp klasöre çıkart deyin klasör çıkartıldıktan sonra aygıt yöneticisine girin oradan kurulmamışsa adı Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak görülür ona çift tıklayın sürücü kısmından sürücü güncelleştir kısmına girin oradan sürücü yazılımı için bilgisayarımı tarayını seçin oradan da Bu konumda sürücü yazılımı ara yazan kısma daha demin çıkarttığımız klasörün konuma girin ancak o konumun içinden de Display. Driver klasörünü seçin ileri deyip yüklemeyi deneyin.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı