NVIDIA "Bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulamadı" hatası

Gainer

Hectopat
Ben sürücüleri yükleyecektim fakat GeForce Experience'ı indirdiğimde gelen Game Ready Driver'ı indirdim sanırım o otomatik ekran kartı sürücüsünü yüklüyor acaba ondan olabilir mi? Yoksa ben mi yanılıyorum? Aydınlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• nvidia.PNG
    nvidia.PNG
    218,4 KB · Görüntüleme: 43
Önce yüklediklerinizi kaldırın. Aynısını ben de yaşamıştım. Silip tekrar yükleyin lütfen düzelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla notebook olmayan versiyonunu atmışım. Aşağıdaki sürücüyü kurabileceksindir.

Hocam bugün nedenini bilmediğim bir sebepten ötürü GTA V'te kasmalar oldu. Bu sürücünün GeForce Experience'a 2 gün önce yeni geldiğini fark ettim ve kurdum. Şu an oyun düzeldi. 497.29 sürümü sanırım aynısı olması lazım. Kasma olması normal mi ilk kez bugün anlık FPS dropları oldu kardeşime bir ara oyunu vermiştim Full screen yaptı sanırım o ayarlarla oynadı zannettim fakat sonra güncelleştirme geldiğini fark ettim fakat anlamadığım bu 20 Aralık'ta gelmiş neden bugün FPS'te droplanmalar oldu.

Linkten ulaşabilirsiniz. Uyumlu sürücü var.

Önce yüklediklerinizi kaldırın. Aynısını ben de yaşamıştım. Silip tekrar yükleyin lütfen düzelecektir.

Ben YouTube'dan videolu anlatım izleyerek yaptım sonra attığınız konuya baktım benim izlediğim videoda seçenekler kısmında değişiklik yapmıyordu ben de orayı geçtim sıkıntı olur mu?

Linkten ulaşabilirsiniz. Uyumlu sürücü var.

Sanırım MX450 için Studio driver yok. Sadece Game Ready driver gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada ne varsa odur hocam. Sonuçta kartı kullanabilirsiniz. İndirip deneyin.

Geri
Yukarı