9400F + GTX 1660 vs 9400F + GTX 1660 Super

İki sistem de Everest PSU yüzünden sınıfta kalıyor.

Performans olarak soruyorsanız 2. sistem daha iyi fakat ikisini de öneremeyeceğim ben...

Bütçeniz nedir?
Hazır zorunlu mu?
Vatan zorunlu mu?

En azından bunu almaya çalışabilirsiniz, hiç değilse çok iyi olmasa da Cooler Master var, Evga ekran kartı var.

Hocam alttaki sistem daha iyi fakat o bütçede o RAM, PSU, Kasa alınmaz bence. Eğer Vatan zorunlu değil ise daha iyi sistemler toplanabilir.

9. nesil mi? Rampage mi?! Worst PC ever award.
3100.
1660S Gigabyte.
Ripjaws 3200 MHz 2x8 GB.
Spec Delta 550W.
B450M S2H.
1 TB QVO SSD.
5700 TL civarı tutuyor. Eğer bütçeyi aşıyorsa o zaman SSD'den kısın.
Vatan'dan OEM almanızı önermem çünkü anakart, PSU ve kasalara önem vermiyor. Ki bu parçalar size sorun çıkarma olasılığı en yüksek parçalar. Kaliteli bir şeyler almak istiyorsanız kendiniz toplayın.

Son düzenleme:
Yardımlarınız için sağ olun 8 gb ram takviyesi ile almayı düşünüyorum böyle olunca hangisini önerirsiniz vatandan hazır almayı düşünüyorum ama kararım degisebilir siz nerden almamı önerirsiniz?
9. nesil mi? Rampage mi?! Worst PC ever award.
3100.
1660S Gigabyte.
Ripjaws 3200 MHz 2x8 GB.
Spec Delta 550W.
B450M S2H.
1 TB QVO SSD.
5700 TL civarı tutuyor. Eğer bütçeyi aşıyorsa o zaman SSD'den kısın.
Vatan'dan OEM almanızı önermem çünkü anakart, PSU ve kasalara önem vermiyor. Ki bu parçalar size sorun çıkarma olasılığı en yüksek parçalar. Kaliteli bir şeyler almak istiyorsanız kendiniz toplayın.
Sizin sisteminizi topladım ssd den kısarak itopyadan itopya kargo verirsek sıkıntı olurmu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı