940M sistemde LoL düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

3ATALANTE3

Centipat
RAM
4 GB
Ekran kartı
2gb nvidia 940M
Arkadaşlar selam bir ay önce bilgisayarım Windows 10 proydu sistemim karşılamıyordu. (daha önce Win 8.1 proydu bilgisayarcı Windows 10 yapmış) neyse ben bir ay önce Windows 8.1 Pro yaptım kendim flash diskimi kurup kendım format attım tamamen temiz ve sorunsuz bir şekilde PC açıldı driverların hepsi kurulu her şey hazır oyunlarımı dosyalarımı tekrar kurdum indirdim aktardım neyse bilgisayarımda (4 GB RAM var Windows 10 2 GB RAM yiyordu boştayken PC) YouTube+DC+ LoL oynarken 120 FPS falan alıyordum şimdi Win 8 yaptım en düşük ayarlar ve arkada hiçbir şey açık değil RAM'in yarısı kullanılıyor. Sorunum oyun içinde. Oyun başı 60 sabitledim 60 FPS veriyor fakat 10 20 dk sonra 40 30 arası oynatıyor ve bilgisayarımda hiçbir sorun yok diğer tüm oyunlarda FPS artışı çok fazla oldu CS:GO'da Windows 10 iken +DC+Google 70 60 alıyodm şu an 180 civarı alıyorum sadece LoL'de FPS'im düştü bir sürü FPS arttırma izledim hiçbiri işime yaramadı LoL onarım yaptım her şeyi yaptım ama FPS 10 dk sonra düşüyor arkada hiçbir şey açık değil bu durum cok can sıkıyor yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı