940M sistemde macOS çalışır mı?

940M'i kullanamaması stabil olmayacağı anlamına gelmez, iGPU ile gündelik işleri rahatça yapabilir. Sistemde de bir kasıntı/donma olmayacaktır. Siz stabil olmayacağını belirtmişsiniz, bu yüzden böyle bir anlaşılma olmuş.

940M'i kullanamaması stabil olmayacağı anlamına gelmez, iGPU ile gündelik işleri rahatça yapabilir. Sistemde de bir kasıntı/donma olmayacaktır. Siz stabil olmayacağını belirtmişsiniz, bu yüzden böyle bir anlaşılma olmuş.
Günlük işler yapacağım diye birşey demedi değil mi?

Render alacağım veya ağır işlerle uğraşacağım diye bir şey demedi değil mi? Konu sahibi sadece sorunsuz çalışıp çalışmayacağını soruyor.

Öyle bir şey belirtmemişsiniz sadece stabil olmayacağını ve bir süre sonra sileceğini söylemişsiniz. Hem silmesi için de bir neden yok, gündelik işlerde Windows'tan pek farklı bir performans göstermeyecektir. Zaten Windows'ta da ağır işlemler harici 940M yerine iGPU kullanılıyor. Ben 1 yılı aşkın süredir dualboot olarak kullanıyorum, gündelik işlerde/internette takılmada macOS'e geçiyorum oyun oynayacağım zaman ya da ağır işlemler yapacağım zaman da Windows'a geçiyorum.

Öyle bir şey belirtmemişsiniz sadece stabil olmayacağını ve bir süre sonra sileceğini söylemişsiniz. Hem silmesi için de bir neden yok, gündelik işlerde Windows'tan pek farklı bir performans göstermeyecektir. Zaten Windows'ta da ağır işlemler harici 940M yerine iGPU kullanılıyor. Ben 1 yılı aşkın süredir dualboot olarak kullanıyorum, gündelik işlerde/internette takılmada MacOS'e geçiyorum oyun oynayacağım zaman ya da ağır işlemler yapacağım zaman da Windows'a geçiyorum.

Tamam haklısın.
*Memnun olacaksan eğer*

3200G ile APU olarak kullanıp dahili grafik biriminden görüntü aldıysanız normal, AMD APU'ların macOS desteği yok. Bu yüzden donanım hızlandırma da çalışmıyor, donanım hızlandırma olmayınca da Windows'ta sürücü kurulmamış halinden çok daha kötü oluyor. O şekilde gündelik işlerde bile sıkıntı çıkaracaktır. Konu sahibinin dahili grafik birimi uyumlu olduğu için sizinki gibi bir deneyim olmayacaktır, tabii ilk başta tanıtılması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı