940MX düşük FPS

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; bilgisayarım mavi ekran verdikten sonra bilgisayarıma temiz bir kurulum yaptım ve Windows 10 Pro yükledim. Oynadığım sadece 3 oyun var. En çok oynadığım ise World of Tanks Blitz ve World of Tanks. Ekran kartım anlayacağınız üzere GeForce 940MX, 4GB kapasiteli. Oyun 60 FPS ayarında olmasına rağmen hep 30 FPS ve altına düşüyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ancak hala daha değişmedi. Bu durumu nasıl tersine çevirebilirim?
Sürekli düşüş yaşadığım uygulama World of Tanks Blitz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Değerli forum üyeleri; bilgisayarım mavi ekran verdikten sonra bilgisayarıma temiz bir kurulum yaptım ve Windows 10 Pro yükledim. Oynadığım sadece 3 oyun var. En çok oynadığım ise World of Tanks Blitz ve World of Tanks. Ekran kartım anlayacağınız üzere GeForce 940MX, 4 GB kapasiteli. Oyun 60 FPS ayarında olmasına rağmen hep 30 FPS ve altına düşüyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ancak hala daha değişmedi. Bu durumu nasıl tersine çevirebilirim?
Sürekli düşüş yaşadığım uygulama World of Tanks Blitz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Güç ayarlarını yapılandırıp ekran kartı sürücülerinin son sürüm olduğuna emin olunuz.

Değerli forum üyeleri; bilgisayarım mavi ekran verdikten sonra bilgisayarıma temiz bir kurulum yaptım ve Windows 10 Pro yükledim. oynadığım sadece 3 oyun var. En çok oynadığım ise World of Tanks Blitz ve World of Tanks. Ekran kartım anlayacağınız üzere GeForce 940MX, 4GB kapasiteli. Oyun 60 FPS ayarında olmasına rağmen hep 30 FPS ve altına düşüyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ancak hala daha değişmedi. Bu durumu nasıl tersine çevirebilirim?
Bütün sürücüleri kurduğunuza emin olun ve sistem özelliklerinizin hepsini yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

NVIDIA GeForce ayarları ile biraz oynayın. Örneğin yüksek kalite değil de uygulamaya bağlı gibi ayarları seçebilirsiniz.

Eskiden o ayarlar ile oynamış olabilirsiniz.
Onu hiç düşünmedim açıkçası. Ama bir kere böyle ayarlar ile oynayınca PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası almıştım.

Ekran kartım son sürüm olan 461.09 ile güncellendi.
Bu rehberdekileri uygulayarak kurun. Sorna da Nvidia ayarlarını yüksek performana getirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı