940MX ekran kartında FSR 3 modu Witcher 3'te çalışır mı?

SemihDnz

Hectopat
Daha fazla  
Mod sayesinde oluyormuş. Bende 940MX ekran kartı var. Witcher 3 Classic veya Next gen sürümünde çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
FSR3 açılır ama frame generation kullanamazsınız.

Anladım, nasıl yapacağım klasik versiyon için? İkisi arasında ne gibi bir fark var?

Asıl FPS'i arttıran şey frame generation özelliği ama gene de o olmadan bir nebze arttırır FPS'i.

Klasik versiyon için nasıl yapacağım? Bir de Fg'nin ekran kartıma gelme şansı var mı?

Maalesef eski bir ekran kartı en az 1000 serisinde ve RX 500 serisinde var diye biliyorum.

Next gende modlar aracığılıyla çalıştırabilirsiniz. GPU Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması destekliyor mu?
Next Gen istemiyorum.Çünkü onda çok az fps alıyorum denedim ve15-20 arasında başlangıç bölmünde.Ben klasik oyununda yapabilir miyim ve nasıl yaparım?

Maalesef eski bir ekran kartı en az 1000 serisinde ve RX 500 serisinde var diye biliyorum.
O zaman açılır niye dedin?

Next Gen istemiyorum.Çünkü onda çok az fps alıyorum denedim ve15-20 arasında başlangıç bölmünde.Ben klasik oyununda yapabilir miyim ve nasıl yaparım?

O zaman açılır niye dedin?
Dalgınlık olmuş,sorduğum soruyu cevaplamışsın.Yanlış anladım.Bana modu nereden indireceğim ve nasıl yapacağımı gösterir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı