940MX GTA 5 ayarları nasıl olmalı?

bugracirak

Femtopat
Daha fazla  
940MX 40-60 FPS alıyorum. 720p normal ayarlarda normal mi ve bana sıcaklık değerlerinden anlayan biri yazabilirse çok sevinirim. 93dereceleri görüyorum bu arada.

Dosya Ekleri

• 134.png
    134.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Bilgisayarın çok ısınıyor temzilemeni öneririm. Ayni karttan arkadaşımın da var 1080p normal ayarlarda 30-40 FPS alıyor ve bende de 920MX 1366x768P de her şey normal sadece çimler High da sabit 60FPS alıyorum kısaca cihazın ısındığı için gerektiği performansı veremiyor. En yakın zaman da temizleyip termal macun değişimi yapmalısınız.

940MX 40-60 FPS alıyorum. 720p normal ayarlarda normal mi ve bana sıcaklık değerlerinden anlayan biri yazabilirse çok sevinirim.
Dostum ekran kartı sıcaklıkların gayet normal gözüküyor. Ama işin içine giren etmenler de mevcut. Laptop olması zaten haliyle sıcaklıkları yükseltir. Ama bilgisayarının CPU'sunu vesaire belirtmemişsin. O yüzden CPU ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Kendi bilgisayarımda 920MX var ve değerlerin o kadar fazla değil. İşlemcin için termal macun değişimini en son ne zaman yaptın? Biraz fazla gibi işlemci sıcaklığın.

Dostum ekran kartı sıcaklıkların gayet normal gözüküyor. Ama işin içine giren etmenler de mevcut. Laptop olması zaten haliyle sıcaklıkları yükseltir. Ama bilgisayarının CPU'sunu vesaire belirtmemişsin. O yüzden CPU ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Kendi bilgisayarımda 920MX var ve değerlerin o kadar fazla değil. İşlemcin için termal macun değişimini en son ne zaman yaptın? Biraz fazla gibi işlemci sıcaklığın.
işlemci i5 8250u ram16gb ddr4
93dereceleri görüyor zaten işlemci 5 ay önce yaptım termal macun değişimi

İşlemci sıcaklığınız biraz fazla. 1080P en düşük ayarlarda ne kadar FPS alıyorsunuz? 1080P oynamak en mantıklısı bence.
ilk 2dk 60fps sonra 10 lara 20 lere düşüyor sadece sabit 30 a aalabiliyorum

İşlemci i5 8250U ram 16gb ddr4.

93 dereceleri görüyor zaten işlemci 5 ay önce yaptım termal macun değişimi.
İşlemci için evet fazla bir değer. Değişimi kim yaptı? Kullandığı termal macun markası önemli ek olarak fan temizliği vesaire yapmanızı öneririm. Ben yılda 1 kere minimum değişimi öneririm klasik olarak 6 ayda bir değişim yapılmalı bana kalırsa. Eğer maddi açıdan çok sıkıntı çıkarmayacaksa. Ben de i5-7200U işlemci mevcut bu sıcaklıkları yük altında bazen görüyorum. Ama sizin işlemciniz daha güçlü ve haliyle genel olarak laptop olarak da benden iyi bilgisayarınız. Bu durumda size önerebileceğim şeyler arka planı bir kontrol edin gereksiz işlemci vesaire yiyen uygulamalar var mı?Virüs taraması yapabilirsiniz ki o kadar gerekli değil. Yapacağınız en sağlıklı şey güzel bir termal macun ile değişim yapıp bilgisayarın fanın içindeki tozları temizlemek olacaktır. (Mesajımı beğenebilir misin? Emek verip yazdığım için boşa yazmış gibi hissediyorum.)

Artı -1 Eksi
İşlemci için evet fazla bir değer. Değişimi kim yaptı? Kullandığı termal macun markası önemli ek olarak fan temizliği vesaire yapmanızı öneririm. Ben yılda 1 kere minimum değişimi öneririm klasik olarak 6 ayda bir değişim yapılmalı bana kalırsa. Eğer maddi açıdan çok sıkıntı çıkarmayacaksa. Ben de i5-7200U işlemci mevcut bu sıcaklıkları yük altında bazen görüyorum. Ama sizin işlemciniz daha güçlü ve haliyle genel olarak laptop olarak da benden iyi bilgisayarınız. Bu durumda size önerebileceğim şeyler arka planı bir kontrol edin gereksiz işlemci vesaire yiyen uygulamalar var mı?Virüs taraması yapabilirsiniz ki o kadar gerekli değil. Yapacağınız en sağlıklı şey güzel bir termal macun ile değişim yapıp bilgisayarın fanın içindeki tozları temizlemek olacaktır. (Mesajımı beğenebilir misin? Emek verip yazdığım için boşa yazmış gibi his
mesajın için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun tanımadığın bir insana yardım etmen çok güzel bir davranış çok teşekkürler<3

Yeni konular

Geri
Yukarı