940MX GTA V oyun performansı

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Sistemim:
i7 6500U.
940MX+intelhd520.
1TB hard disk.
12 GB RAM.

GTA 5'de kaç FPS alırım? GTA 5'i hiç oynamadım bilgisayarımın kaldırmayacağını düşünerek, ben de hiç indirmedim. Fakat sistemimi birkaç kişiye söyleyince benim 10 yıllık PC bile kaldırıyor deyince merak ettim. Kahin olmadığınızı biliyorum ondan dolayı oyunlardaki FPS değerlerinizi söyleyin. Mesela Valorant'ta düşük ayarlarda 100 FPS alıyorum GTA'da şu kadar gibi.
Benim FPS'lerim CS:GO: 100 Valorant: 80-100 LoL: 80-120 bu gibi değerler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki değerlere yakın FPS alırsınız.

Sistemim:
i7 6500U.
940MX+intelhd520.
1TB hard disk.
12 GB RAM.

GTA 5'de kaç FPS alırım? GTA 5'i hiç oynamadım bilgisayarımın kaldırmayacağını düşünerek, ben de hiç indirmedim. Fakat sistemimi birkaç kişiye söyleyince benim 10 yıllık PC bile kaldırıyor deyince merak ettim. Kahin olmadığınızı biliyorum ondan dolayı oyunlardaki FPS değerlerinizi söyleyin. Mesela Valorant'ta düşük ayarlarda 100 FPS alıyorum GTA'da şu kadar gibi.
Benim FPS'lerim CS:GO: 100 Valorant: 80-100 LoL: 80-120 bu gibi değerler.

1080P 40FPS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki değerlere yakın FPS alırsınız.

Hocam bunların hepsi yanlış videolar yanlış! @MisakiTaro @Xevanior

Google'a yazmak veya oyunu indirip denemek daha kolay bence.

Hocam rahat 20 siteye bakmışımdır Hindistan forumları dahil🙃

Geri
Yukarı