940MX için hikayeli oyun tavsiyesi

Zamanında babam aldı. Bilgim olsaydı daha iyi olabilirdi :D.

Bana da babam aldı 15 yaşındayım intten hangi markalar alınmaz diye markayı araştırdım özellikleri araştırmadım sonrada çok pişman oldum 3 yıl satmaya uğraştım haha
Hocam benim kasa eridi siz ne diyorsunuz :D.
benim pc 2 3 defa merdivende elimden düştü hiç bişey olmadı siz naptınız ya

Far Cry 3 Mafia 2 CoD MW serisi yakuza serisi ve Witcher serisini rahatlıkla oynarsınız hocam.
2 de 3 de 40'fps'i zor görüyor en düşük ayarlarda dahi... Sadece Witcher 1'i oynayabilir. Harika bir oyun olsa da kesinlikle herkese hitap eden bir oyun değil o yüzden Witcher yatıyor.

Bana da babam aldı 15 yaşındayım intten hangi markalar alınmaz diye markayı araştırdım özellikleri araştırmadım sonrada çok pişman oldum 3 yıl satmaya uğraştım haha

benim pc 2 3 defa merdivende elimden düştü hiç bişey olmadı siz naptınız ya
1653076435528.jpeg

Oyun oynadım :D Çokça.

2 de 3 de 40'fps'i zor görüyor en düşük ayarlarda dahi... Sadece Witcher 1'i oynayabilir. Harika bir oyun olsa da kesinlikle herkese hitap eden bir oyun değil o yüzden Witcher yatıyor.
yapabileceğin en iyi şeyi söyleyeyim ne olursa olsun ekranda vs kırık olmadığı sürece o cihaz ne kadar çizik olursada olsun 3000 tl gibi bir fiyata gider 1000 tl sen ekle rx550 ikinci el sistemler al ryzen 3 1200 rx550 fln
W tuşu rekabetçinin ortasında çıkmıştı. O maçı tuşun yerine peçete koyarak oynadım.
hiç unutmuyorum bi ara pvp videoları çekiyordum haftada 1000 aboneye yakın almaya başlamıştım bi ara bizim muhabbet kuşu masada sağımda duran suya girip yıkanmıştı sonra çıkıp klavyeye oturdu klavye bozuldu garip bi şekilde 2 hafta klavyesiz kaldım sonrada bıraktım sattım kanalı

Geri
Yukarı