940MX laptop kaç TL eder?

Batarya yok işlemci benimkiyle hemen hemen aynı hatta benim ki bir tık daha iyi olabilir. RAM DDR3 ve 8 GB bunları da göz önünde bulunduralım lütfen ben 0 HDD ve mekanik klavye de veriyorum. Tek artı ekran kartları.
Onların hepsi değişebilecek/yükseltilebilecek şeyler fakat işlemci ve ekran kartını sonradan değiştiremezsiniz ki. X550JX DDR3 fakat X550VX DDR4. Ayrıca ikisinin işlemcisi de i5 7200U'dan daha güçlü.

Onların hepsi değişebilecek/yükseltilebilecek şeyler fakat işlemci ve ekran kartını sonradan değiştiremezsiniz ki. X550JX DDR3 fakat X550VX DDR4. Ayrıca ikisinin işlemcisi de i5 7200U'dan daha güçlü.

Tamam işte değiştirince de fiyat artıyor bahsettiğim bu. 2. si yaaani fiyatı normal gibi fakat ilki piyasaya göre az. Aslında bir ara fantezi olsun diye dolar 8.60ken 4500TL'ye koymuştum 3500TL'ye çok alıcı vardı keşke satsaydım. Model olarak aratabilirsiniz Acer Aspire F5-573G-5105 sahibindene yazın 16 GB RAM olmasına rağmen en ucuz ilan benim.

Tamam işte değiştirince de fiyat artıyor bahsettiğim bu. 2. si yaaani fiyatı normal gibi fakat ilki piyasaya göre az. Aslında bir ara fantezi olsun diye dolar 8.60ken 4500TL'ye koymuştum 3500TL'ye çok alıcı vardı keşke satsaydım. Model olarak aratabilirsiniz Acer Aspire F5-573G-5105 sahibindene yazın 16 GB RAM olmasına rağmen en ucuz ilan benim.
Önceki konuda da bahsetmiştim. 940MX'li cihazlar 3000 TL'ye de var. Ekstaradan bir durum daha var. Ben bilgisayarımı sürekli taşımak istesem bataryasının iyi olması gerekiyor. Ona lafım yok ancak taşınabilirlik ön planda olsa ben neden fazladan klavye taşımak zorunda kalayım ki ? Taşınabilirlik umrunda olmayan birisi zaten bataryayı da önemsemez, gider sizinkinden daha güçlü olan 950M'li cihazları alır.

Önceki konuda da bahsetmiştim. 940MX'li cihazlar 3000 TL'ye de var. Ekstaradan bir durum daha var. Ben bilgisayarımı sürekli taşımak istesem bataryasının iyi olması gerekiyor. Ona lafım yok ancak taşınabilirlik ön planda olsa ben neden fazladan klavye taşımak zorunda kalayım ki? Taşınabilirlik umrunda olmayan birisi zaten bataryayı da önemsemez, gider sizinkinden daha güçlü olan 950M'li cihazları alır.

Ben paraya ihtiyacım olduğundan dolayı zaten ücretsiz yanında veriyorum kutulu garantili mekanik klavye ister satar ister kullanır. Benim modelin en ucuzu 3000TL onda da 8 GB RAM var menteşe kırık ve ekranı bozuk. Ah şu miningçiler silkti piyasayı.

Ben paraya ihtiyacım olduğundan dolayı zaten ücretsiz yanında veriyorum kutulu garantili mekanik klavye ister satar ister kullanır. Benim modelin en ucuzu 3000TL onda da 8 GB RAM var menteşe kırık ve ekranı bozuk. Ah şu miningçiler silkti piyasayı.

İşlemciniz çok da iyi değil i5 3210M dengi neredeyse ve GTX950M daha iyi.
3000-3200 arası gider laptop.

Miningcilerle pek alakası yok laptop fiyatlarının. EBA ve Zoom'a artan talep yüzünden 10 senelik bilgisayarlara 3 bin TL yazanları görüp benimki de 3500 TL eder diyorsunuz fakat zaten onlar satılmıyor ki.

Miningcilerle pek alakası yok laptop fiyatlarının. EBA ve Zoom'a artan talep yüzünden 10 senelik bilgisayarlara 3 bin TL yazanları görüp benimki de 3500 TL eder diyorsunuz fakat zaten onlar satılmıyor ki.

Miningçiler yüzünden fiyat arttıran çok var. Zaten 3000TL'ye yazanları örnek alıp da gaza gelmedim. Öyle yapsam fiyat uçar giderdi 4500-5000TL'lere. Sahibindene bir Acer laptop yazın hayatınızın şokunu yaşarsınız o derece. 3100TL'ye alıcı var ama babamda 3400-3450TL ve altına pek sıcak bakmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı