940MX sistemde düşük Resident Evil 2 Remake performansı

emreh

Hectopat
Daha fazla  
940MX ile Resident Evil 2 remake oynuyorum. YouTube'dan benim ekran kartıma sahip kişiler (RAM'leri benden daha az olmasına rağmen) daha iyi performans alıyor. Ben 25 alırken onlar 40 alıyor. Isınma sorunu vardı PC'min fanları temizlettim fanlar artık bağırmıyor ama hala ısınıyor bu yüzden olabilir mi? Virüs olduğunu düşünmüyorum çünkü 2 gün önce format attım. PC laptop.

940MX ile Resident Evil 2 remake oynuyorum. YouTube'dan benim ekran kartıma sahip kişiler (RAM'leri benden daha az olmasına rağmen) daha iyi performans alıyor. Ben 25 alırken onlar 40 alıyor. Isınma sorunu vardı PC'min fanları temizlettim fanlar artık bağırmıyor ama hala ısınıyor bu yüzden olabilir mi? Virüs olduğunu düşünmüyorum çünkü 2 gün önce format attım. PC laptop.
Termal macunu yenileyin.

Adam fanı temizlerken hiç termal macunun da yenilenmesi gerek gibi bir şey söylemedi ama.
Orijinal, hayır, evet.

Hocam yenilemeniz lazım, anlattığınız kadarıyla sorun termal macundan kaynaklı. Doğal olarak fazla ısınıyor, kart performansı düşüyor. Ondan termal macunu yenileyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı