940MX Witcher 3 performansı

High grafiklerde bir kez olsun oynamanızı isterdim, Low'la arasında dağlar kadar fark var .
Zaten low'a alınca sadece FPS artsın diye her şey bulanıklaştırılıyor. Bari karakter modellerinin uniformaları ve bayrak'da ki resimler bulanık olmasaydı. Şimdilik lowda katlanmaya çalışıyorum ama oyun lowda bam başka bir şey.

Zaten Low'a alınca sadece FPS artsın diye her şey bulanıklaştırılıyor. Bari karakter modellerinin uniformaları ve Bayrak'daki resimler bulanık olmasaydı. Şimdilik Low'da katlanmaya çalışıyorum ama oyun Low'da bam başka bir şey.

Gnow ile denemenizi öneririm.

Gnow ile denemenizi öneririm.
İnternetim 13 mbps, geforce now 10 mbps çekebiliyor ve geforce now'da görüntü 360p. Gecikme desen çok ama çok fazla zaten, bu yüzden çoğu oyun oynanmıyor. Şu türkiye sunucuları açılsın gecikmesiz oynattırırsa tadından yenmez. Ayrıca evde wifi'ye bağlanan kişi sayısı 3 öyle söyliyim. TR sunucularır gelse bile zar zor oynayabilirim.

İnternetim 13 Mbps, GeForce Now 10 Mbps çekebiliyor ve GeForce Now'da görüntü 360p. Gecikme desen çok ama çok fazla zaten, bu yüzden çoğu oyun oynanmıyor. Şu Türkiye sunucuları açılsın gecikmesiz oynattırırsa tadından yenmez. Ayrıca evde Wi-Fi'ye bağlanan kişi sayısı 3 öyle söyleyeyim. TR sunucularır gelse bile zar zor oynayabilirim.

Hayırlısı olsun hocam, Witcher 3 kadar güzel grafikli oyunu 60FPS donmadan oynamanız dileğiyle.

720pde gölgeler Low, Doku,detay, görüş mesafesi ultra, su kalitesi yüksek, HBAO+ ve kenar yumuşatma açık şekilde 45-50 FPS alıyorum. Sistemim:
Mx130 GDDR5 2 GB VRAM
İ5 1035g7 3.66 GHz 10 th Gen
16 GB RAM DDR4 2666 Mhz

Geri
Yukarı