95 bine alınabilecek araç

Yaşımı ne yapacaksın. İstediğin fiyata araç bulduk beğendiremedik arkadaş.
Attığınız arabaların üstüne bir araba parası daha masraf edersin :D Satarken de satamazsın. Biraz mantıklı şeyler atın sırf BMW, Mercedes diye iyi olacak hali yok. 2015 C180 dünyanın parası ama yolda durmuyor :D

Aracı beğenmediyseniz BMW de var buyurun.

Hasar kaydı 50 bin TL kafanız güzel ama nasıl güzel.
Boya değişen yok 125 binde. Tek sıkıntısı kasa 2000 model.
17 k verip 2016 model kasa ve Hyundai alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Attığınız arabaların üstüne bir araba parası daha masraf edersin :D Satarken de satamazsın. Biraz mantıklı şeyler atın sırf BMW, Mercedes diye iyi olacak hali yok. 2015 C180 dünyanın parası ama yolda durmuyor :D
Al bunu. Hadi hayırlı uğurlu olsun.
Hasar kaydı 50 bin TL kafanız güzel ama nasıl güzel.
Boya değişen yok 125 binde. Tek sıkıntısı kasa 2000 model.
Kardeşim konuyu sen açmadın ama en çok yorumu sen yapıyorsun. Ben ilanı bıraktım konuyu açan kişinin kafası güzel değil ise almaz zaten neden bu kadar gerildin anlamış değilim.

Al bunu. Hadi hayırlı uğurlu olsun.

Kardeşim konuyu sen açmadın ama en çok yorumu sen yapıyorsun. Ben ilanı bıraktım konuyu açan kişinin kafası güzel değil ise almaz zaten neden bu kadar gerildin anlamış değilim.

Eğer adam okumasa masrafın dibi vurulmuş bir araba alacak ve benim attığım Hyundai çok daha iyi.

Gidip BMW Mercedes alınmaz bu fiyata hem eski km çok sanayiye girdimi parçaları pahalı olur. Peugeot Renault gibi parçaları ucuz olan araçlara bakın (95 bin TL fiyat bandında ki araçlara bunu diyeceğim aklıma gelmezdi) Clio tercih edebilirsiniz flunce var Megane'larin eski kasaları vs.

Geri
Yukarı