950 ₺ ile Oyuncu Ekipmanı Toplama

Beren Yanıkkaya

Hectopat
Merhabalar başlıktanda görüldüğü üzere 950 liralık bütçem var. Genel olarak RPG oyunları tercih ediyorum arada da fortnite , pubg gibi online oyunları oynuyorum. Yani mouse ve klavyeye fazla para vermek yerine kulaklığa ve gamepade yöneldim doğru bir fikir mi bilmiyorum . Aklımdakiler :
*Logitech G300s
*Logitech F710 gamepad
*Logitech G231 veya Steelseries Arctic 3 (300-450 arası bir şey düşünüyorum)
*Klavye alırsam da Logitech G213 Prodigy

Her türlü tavsiyeye açığım. Bir de klavye almalı mıyım?

Gamepad olayını en sona atın bence. Hatta almayın onu daha sonra alın derim. 950 TL'ye indirimlerde K68, Kingston Pulsefire FPS, HyperX Cloud Stinger düşünün derim.

Eğer indirim beklemek istemez iseniz bunlara bakın.

940 TL yapıyor.

Bir süre de idare etmesi amacından şu mousepadi alabilirsiniz :D

Son düzenleme:
Dedikleriniz bütçemi aşıyor ve neden en son gamepad almamı önerdiniz
Mesajı düzenledim ekleme yaptım. Gamepadi en sona atın dememin sebebi diğer ekipmanlara göre daha gereksiz olmasıydı. Bence ağırlığı buna verip daha sonraki bütçe ile alın gamepadi. Çünkü dediğiniz Logitech F serisi gamepadler güzel değil. Xbox One kolu almanız en iyisi olur.

Mesajı düzenledim ekleme yaptım. Gamepadi en sona atın dememin sebebi diğer ekipmanlara göre daha gereksiz olmasıydı. Bence ağırlığı buna verip daha sonraki bütçe ile alın gamepadi. Çünkü dediğiniz Logitech F serisi gamepadler güzel değil. Xbox One kolu almanız en iyisi olur.

RPG oyunlarda gamepad yerine klavye mouse mu kullanmalıyım sizce

Düşünürsen ilan bana ait set halinde.
Corsair Void Pro, CmStorm Quickfire Ultimate Cherry ve Rampage Centaur
sizinle buradan iletişime geçebilir miyim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı